Türkiyenin en büyük savunma projesi nasıl engellendi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Acınası başımızdaki lider sayesinde bide bizim halkımızın çoğunluğu koyun olduğu için şimdi düşünürler ki liderimiz yaptı kesin bir bildiği var falan. :D gülünç durum ne diyeyim geçmiş olsun zaten askeri güç olarak çok geriledik o kadar geride kaldık ki her an iyi bir ülke savaş açsa yenebilecek durumdalar ki doğru şimdi bizim iman gücümüz var demeyin lütfen işe yaramaz o işler bileğe ve güce bakar ki biliyoruz ne kadar güçlendiklerini aslında biz kendi kendimizi yerken adamlar bizim böyle yapmamızı fırsat bilip daha da gelişiyor.
Sedef Tersanesinde teknisyen olarak çalışmaktayım. Ülkede tek gelişen şey söylediklerinin aksine savunma sanayisi ve gelişmelide eğer senin söylediğin gibi olsaydı eğer Amarika ve Rusya özellikle ortadoğuda çok daha rahat hareket edicekti. Tüm G. D. Anadolu sınırı terör yuvası olurdu her gün canlı bomba katliyam haberleri ile ülke sarsılırdı dolar 5 değil 15 olurdu çünkü yatırımcılar türkiyeden ellerini tamemen çekerdi Amarika terörü temizleme bahanesi ile operasyon yapar ülkeye bombalar ve füzeler yağdırırdı günümüz Irağı ile bir farkımız kalmazdı ülke sömürülür çocuklar açlık ve susuzluktan ölürdü ve muhtemelen sen elindeki klavye ile bu yorumu yazamazdın. :) Senin şuanki tek amacın devleti eleştirmek eleştirilmeli mi evet fakat eleştiricek kişinin de bu ülke için ne yaptığına bakmak lazım.

Saçmalamışsın. Koyun mantığından çıkın artık. İyi olan her şey ondandır. Kötü olan her şey dış güçler. Türkiye'nin savunma sanayisi gelişiyorsa bu vatansever komutanların başarısıdır. Onların sayesinde gelişen bir şey yok. Onlara rağmen gelişen bir şey var. Eski tapındıkları şimdi ki ''terörö'' FETO'nun deniz savunma sanayimize vurduğu darbe atom bombasından bile beterdir. Bugün İsrail'inden, ABD'sine Mısır'ından Güney Rum Kesimine, hatta Filistin bile arkamızdan bıcaklayarak hakkımız olan Doğu Akdeniz doğalgazının paylaşım kavgasını yapıyor. Peki biz cevap verebiliyor muyuz? Hayır. Çünkü birinin savcısı olduğu bir davada yerli gemi ''Milgem'' projesinin vatansever komutanları terörist ilan edilmişti. Sonuç ortada. Adam bir iyi şey yaptısa bilin ki 9 yerine hançer vurmuştur. O iyi şey de engellemeyediği için olmuştur. BOP eşbaşkanından başka ne beklenir.

Son düzenleme:
Bu bahsettiğiniz vatansever komutanlar daha önce neredeydi? Savunma sanayisine hangi komutan ne gibi bir katkıda bulunmuş örnekleriyle açıklayabilir misin?

Al işte bir tane daha. He kardeş he, AHP öncesinde hiç bir şey yapılmamıştı. Hiç bir birikim yoktu. Askerler teröristlere taş atıyordu. AHP geldi her şeyi o yaptı. 30 yillik askeri fabrikalari da o yapti zaten. Kötü olan her şeyi dış güçler yaptı. FETO'yu de askeriyede kilit noktalara dış güçler koydu. ''Milgem'' projesinde çalışan komutanları da dış güçler tutuklatti. Hatta dış güçler ''Biz bu davanın savcisiyiz.'' diyorlardı. Hatta AHP yaptığı bu 30 yıllık fabrikalari ABD kuklası Arap pisliği Katar'a da dış güçler satıyor. Ay pardon satmiyordu, devrediyor. Sonucta kendi babasinin mali sikinti yok. Hep bu dis gucler yüzünden bayrak diktığımız adalara şimdi uzaktan bakıp Yunanlara pasaport göstererek giriyoruz. Biz uçacaktik da ah bu iç güçler, pardon dış güçler olmasa. Inşallah saygı değer Arap pisliği ABD kuklası Katar dostunuz Türk Telecom'da olduğu gibi devletin fiber dosesin diye verdiği teşvikleri şirketin içini boşaltarak kaçmasın. Satmadiginiz ama devrettiğiniz fabrikadan geriye hiçbir şey kalmayabilir. Yapmadıkları şey değil. Aman gerci yapsa ne olur? Memleket çomar kaynıyor. Deyiverir, dış güçler ve kandirildik iş biter. Ay'a 4 şeritli yol yaptık desek inanacak bir kitle var nasıl olsa.

Son düzenleme:
@Neşeli Enginar Olabilir. Hocam nerelerdeydiniz özledik. Ek iş yapacağını soylemistin bu kadar yıpratma kendini.

@.I.N.И.A.

Hiçbir şey yapılmadı diyen oldu mu? Lafı çarpıtma da soruma cevap ver önce. Bu bahsettiğin komutanlar kimler ve savunma sanayisine ne gibi bir katkı sağladılar? Bana ezberden konuşacaksan hiç yazma.

O bahsettiğin adalar hangi anlaşma ile yunanlıların eline geçmiş ondan da bahsetseydin ya?

İnsanlara çomar veya koyun diye hakaret etmeden önce kendinize bakacaksınız. Hakaret etmeden iki lafı bir araya getiremeyen adamlar kalkmış akıl vermeye çalışıyor.

Hadi canım hadi, yemezler.

İnsan gibi soru sorduk, verecek cevabın olmadığı için aşırıcı derecede saçmalamışsın. Kulaktan dolma bilgilerle benimle siyaset yapma.

Konuyla alakalı bir fikrin varsa buyur gel tartışalım.

Şimdi benim yaptığım mı çomarlık yoksa senin konu dışına çıkıp saçmalaman mı çomarlık otur bir düşün.

Son düzenleme:
@reptile

Daha konunun başında bulunan videoyu izlememişsin gelmişsin boş boş kanıt istiyorsun. İnternette biraz gezsen tonlasını bulursun. Sanki kanıt sunsakta inanacaksın. Al sana bulduklarım. Biraz araştırmayla daha bin tane bulabilirsin. Savunma sanayisine bu darbeler yapılırken FETO ortağınızdı alkışlıyordunuz. Onları bu mevkiye sizin zihniyetiniz getirdi. Her şeyi birlikte yaptınız. Şimdi onlar terörist ''Bizi Allah affetsin.'' ile olmuyor bu işler. Zihniyetinizin attığı kazığıda gerçek vatansever insanlar çıkarıyor yine.

Milli projeler Balyoz altında kaldı haberi - Son Dakika Haberleri

E. Deniz Kuvvetleri Komutanı Özden Örnek Odatv'ye yazdı: İki reis bir gemiyi batırır

TSK’ya “emperyalist” darbe: Balyoz Davası

Milli savunmaya özelleştirme darbesi -(TAMAMI)

Telekom, borcuna karşılık bankalara devredildi: Kusursuz soygun - Bülent FALAKAOĞLU

"Askeri fabrika Katar ordusuna geçiyor"

Son düzenleme:
Ben sana ne dedim? Bana ezbere masal anlatma. Bak soru gayet basit; Savunma sanayisine hangi komutan ne gibi bir katkıda bulundu?

Sana kimse FETÖ'den veya AKP'den hikâyeler paylaş demedi. Ortaya bir laf atıyorsan sözünün arkasında duracaksın. Ben bunlarla alakalı bir soru sorduğumu hatırlamıyorum. Telekom hakkında da herhangi bir yorumum olmadı.

Eğer soruma cevabın yoksa yazmazsın, bu kadar basit.

Ben sana merakımdan insanca düzgün bir soru sordum. Sen de lütfen insan gibi cevap ver. Tartışma çıkarma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı