Türkiye'nin en çok satan SSD'si

Yapacak bir şey yok ki ama. Keşke herkesin bütçesi 10000tl lik sistemleri almaya yetse. Keşke herkes kaliteli parça alabilse ama maalesef öyle olamıyor. Ucuza sistem alınınca da hal ortada. O aradaki 100tl lik fark bile alacak insana çok gelebiliyor ki bu gayet normal.

Yaklaşık bir 6 7 ay önce bende bir SSD almak istiyordum karşıma en çok çıkan model ssdplustu hem düşük fiyat hem de bilindik marka biraz araştırayım dedim bayağı derdi tasası varmış yine gönlüm aynı markadaydı Ultra 3D aldım memnunum 6-7 aydır kullanıyorum 545 okuma 510 küsurde yazma veriyor.

Yapacak bir şey yok ki ama. Keşke herkesin bütçesi 10000TL'lik sistemleri almaya yetse. Keşke herkes kaliteli parça alabilse ama maalesef öyle olamıyor. Ucuza sistem alınınca da hal ortada. O aradaki 100 TL'lik fark bile alacak insana çok gelebiliyor ki bu gayet normal.
Aynı fiyatta daha kaliteli parça var zaten. Fazla para vermesine gerek yok. Araştırsa kendisi de bilecek.

@Mustafa28582 Ultra 3D modeli güzel SanDisk'in. Ama SSD Plus sorunlu bir model. Tarihin en kötü SSD'si olmaya aday yani. Yabancı forumlarda "Garbage" yani çöp olarak nitelendiriliyor SSD Plus.

Geri
Yukarı