Türkiye'nin En İyi Hacker Grubu Hangisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ayyıldız tim hakkında konuşmak isterdim ama konuşursam siteye saldıracaklarını düşündüğüm için konuşmayacağım. Sen zaten gerekenleri söylemişsin. Bu söylediklerin onlar için yeter de artar bile. Cyberwarrior var, o da aynı Ayyıldız kafasında, hatta daha da beter. Atatürk'ü bile sevmiyorlar.

E bu durumda ne kalıyor? Tabii ki RedHack.

Bir de grup değil ama zamanında Türk Telekom'u hackleyen Sert_Ünsüz'ü de unutmayalım.

Cyber warrior hakkında verdiğiniz bilgiler yanlış Atatürk'ü bile sevmiyorlar kanısına nasıl vardınız ? Türkiye de hiç bir saldırısına şahit oldunuzmu ? Lütfen tamamen bilgi sahibi olmadan millete yanlış bilgiler vermeyin.

En iyisi :matrix:
205405-4250.jpg

Cok büyük hack'lere imza atmis ama öne cikmayi sevmeyen bir de DHT (Devrim Hacker Team) var...

Kırmızı orak çekiç bizim ülkemizde ne zamandır halkı temsil eder oldu? Türk milletini ay yıldızlı al bayrağımız temsil eder. Konuyu açan arkadaş en iyi hacker grubunu sormuş. Burada siyasi propoganda yapıyorsunuz. Ayrıca konu kaç yıllık? Yeniden canlanmış. Konu kilitlenirse iyi olacaktır zannımca.

Kırmızı orak çekiç neden sizi rahatsız etti ? "Kırmızı orak çekiç"'in temsil ettiği değer herhangi bir millet değildir. Ambleminde ay yıldız olan, bir İsrail radyosunda 1 dk ezan dinletince kendini hacker grubu sanan ve devletten maaş alıp televizyona çıkan hacker gruplarını da biliyorum ben.

Ama neyse haklısın burası doğru yer değil uzatmak gereksiz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı