Türkiye'nin vergi sorunu ve acı gerçekler

Gidin verginizi ödemeye devam edin. Benim vergiyle sorunum yok. Paşa paşa ödemeye devam edeceksiniz ben de sizin boş ağlamalarınıza gülmeye devam edeceğim. Sonuç olarak sorun sizin sorununuz. Size bol ağlamalar bana da bol kahkahalar 🤣
Aynen yazdığın mesajlardan ne kadar ağlayıp ne kadar güldüğün belli oluyor.

Gidin verginizi ödemeye devam edin. Benim vergiyle sorunum yok. Paşa paşa ödemeye devam edeceksiniz ben de sizin boş ağlamalarınıza gülmeye devam edeceğim. Sonuç olarak sorun sizin sorununuz. Size bol ağlamalar bana da bol kahkahalar 🤣
En çok da neye üzülüyorum biliyor musun? Cahil geldin, cahil gideceksin.

O vergiler ile sizin gibilere yapay beyin üretmeye çalışıyorlar da olabilirler ama bunu yapabilmek birkaç milenyum sürecek gibi gözüküyor.

Babanızın ödediği vergiler.

Yediğiniz şeylerin %50sinin vergi olduğunu, babanızın hergün fazladan vergi için çalıştığını ve bu vergilerin sizler için kullanılmadığını anladığınız zaman ciddiye alınabilirsiniz.

Babanızın ödediği vergiler.

Yediğiniz şeylerin %50sinin vergi olduğunu, babanızın her gün fazladan vergi için çalıştığını ve bu vergilerin sizler için kullanılmadığını anladığınız zaman ciddiye alınabilirsiniz.
Bunlar geliyor buraya bakıyorlar hükümete laf gelecek hemen dalıyorlar mevzuya hiç bir bilgi sahibi olmadıkları halde boş laf yapıyorlar sonrada boş boş konuşup gidiyorlar.

Geri
Yukarı