Türkiye'nin vergi sorunu ve acı gerçekler

Çok fazla gündem de olamıyor kendisi, en son "Alaattin Çakıcı benim arkadaşımdır. Kendisi devlete büyüğğğğğk hizmetler vermiştir." dediğinde popüler olmuştu.
Bugün muhalefete mayfalardan medet umuyor diyen insanlar geçmişte aynı mafya adamı ile fotoğrafının olması ve mafya adamının rabia ve bozkurt işareti yapması. Bu yetmezmiş gibi bunları mitingde yapması da ayrı bir konu.

Eskiden dediklerini duydukça inanamıyorum.

Herkes unutur, tarih unutmaz. Bahceli'nin Erdogan'a, onun da Bahceli'ye ettigi tüm hakaretleri internetten acip izlemek mümkün. Yillarca birbirine hakaret eden bu iki zat, su an kendi cikarlari icin birbirini desteklemekteler. Siyasetcilerin nasil bir dümenci oldugunu buradan anlayabilirsiniz.

Herkes unutur, tarih unutmaz. Bahceli'nin Erdogan'a, onun da Bahceli'ye ettigi tüm hakaretleri internetten acip izlemek mümkün. Yillarca birbirine hakaret eden bu iki zat, su an kendi cikarlari icin birbirini desteklemekteler. Siyasetcilerin nasil bir dümenci oldugunu buradan anlayabilirsiniz.
Erdoğan, Peker'e "AKP'yi bu işlere dahil etme." dedi. Madem öyle, etsin? Yalan iftira ise zaten kanıtlanmaz mı? Hadi araştırılma emri ver bakalım. Binali'nin oğlu kokain satmış mı bunlar araştırılsın. Tabii, fitne fesat ve hile olmadan.

Onu hatırlıyorum bir dakika linki atıyorum hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Komedi gibi bu arada.

Erdoğan, Peker'e "akp'yi bu işlere dahil etme." dedi. Madem öyle, etsin? Yalan iftira ise zaten kanıtlanmaz mı? Hadi araştırılma emri ver bakalım. Binali'nin oğlu kokain satmış mı bunlar araştırılsın. Tabii, fitne fesat ve hile olmadan.

Chp önerge sunar. Akp reddeder.
Onu hatırlıyorum bir dakika linki atıyorum hemen.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Komedi gibi bu arada.
Bold Medya Fetö'cü diye hatırlıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı