Türkiye'ye şeriat gelir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk 4 maddeye dokunacak olurlarsa Tsk'nın darbe yapması demek olur.
Ama sonuç olarak 'cumhuriyet' adı altında yapılan baskıcı rejime ses çıkaramayan millet o ilk 4 madde için bırakın ses çıkarmayı, ruhu bile duymayacak hâle gelir.
Sen öyle san :). Zaten ilk 4 madde diye birşey kalmadı, sadece kağat üzerinde duruyor. Geçmiş olsun.

Dinimizde ülke yönetim şekli şeriatdır ve kuralları bellidir bunlara uymakda zorundayız yok öğrenmişsiniz dinde zorlama yoktur vardır kardeşim bir insana silah zoruyla dine sokamazsın fakat o insan için allahımız şart koşuyor yani bunun cezası öbür tarafta zaten görülücek ayrıca şeriatı kabul etmemek dinimizdeki yeri için şöyle bir şey buldum buyurun okuyun.
Dininde olan zorlama umurumda değil, diğer dünyan da umrumda değil. Ateistim ve hiç bir ayrımcılığa uğramıyorum uymak zorunda da değilim.

Hocam şeriat gelirse ilk kendi kollarını kesmeliler o yüzden getirmezler.

Ekonomik kriz iç savaş beklentisi (halkın %52'si bunu destekledi) uluslararası mülteci kampı haline gelmeye devam edecek bir ülke gelecek kriz sebebiyle Katar'a ve körfez ülkelerine verilecek tavizler (cemal kaşıkçı dosyası gibi) tamamen batmış olan fakat iflasını açıklamayı bekleyen bir TCMB cb Erdoğan'ın "rahatlattı" dediği tablo, Mart ayında -40 milyar dolar olan açığın 60 milyar dolara çıkarılması. Suudi mevduatı Mart ortasında girdi. Uydurma ekonomi politikasının defektini saklamak için döviz satmaya devam edildi. Bunun adı "rahatlattı".

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dalga geçmeseniz şaşardım zaten.

Hocam 10 dakikalık bir düşünme sonucu getirmeyeceklerini anlamak zor da değil. Ha tabii şeriat'ı destekleyenler olur veya olmaz herkesin kendi fikridir. Ben Hz. Muhammed dönemindeki gerçek adaleti isterim fakat bu konu tartışmaya uygun değil.

Hocam 10 dakikalık bir düşünme sonucu getirmeyeceklerini anlamak zor da değil. Ha tabii şeriat'ı destekleyenler olur veya olmaz herkesin kendi fikridir. Ben Hz. Muhammed dönemindeki gerçek adaleti isterim fakat bu konu tartışmaya uygun değil.
Zamanında aynısı İran gibi ülkeler için de deniyormuş, yani Türkiye'nin sonu ya bu olursa? Garantisi var mı? Halkın %52'sinin ruhu bile duymaz gelse böyle bir şey hatta isterler bile.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı