Türkiye'yi seviyor musunuz?

Türkiye'yi gerçekten seviyor musunuz?

• Evet

• Hayır

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak şuan gördün değer. Amele.
Yeterli argümana sahip değilsin . Ben orda çalışmasam bile Hollanda gibi ülkeler benim elektirik faturamı su faturamı ödüyor ve çok daha fazlası. Allah aşkına bana savunmayın şu ülkeyi.

Yurt dışı hayranlarının İngilizce konuşma seviyesi nedir?

Devlet okullarındaki öğretim çok yetersiz kaldığı için özel ders gördüm. Yeterli.

@UlughBeg ben sana söyleyim hocam. A1 bile değil. Nedenini de detaylıca açıklayım, eğitim seviyeleri düşük, ülkemizde asgari ücretle geçinmenin de zor olduklarını bildikleri için de kaçmayı deniyorlar. Emin olun azıcık eğitim seviyeleri olsa, bir başarıları olsa firmaların onu havada kapacağını bilir ve gitmek istemez zaten.

Yeterli argümana sahip değilsin . Ben orda çalışmasam bile Hollanda gibi ülkeler benim elektirik faturamı su faturamı ödüyor ve çok daha fazlası. Allah aşkına bana savunmayın şu ülkeyi.

Lan neden burdasın, neden Türkçe konuşuyorsun o zaman? Felemenkçe konuşda göreyim.

@405668 nerden biliyosun ki doktor olsan bile döner sermaye vermiyorlar saçma sapan konuşmayın tanımadığınız insanlar hakkında. Çok zor bir şey sanki bilmek.

İçindeki para aşkı vatan sevgisine ağır basmış birine ne anlatsan boş.
Zenginlik istemekle vatanseverliği neden zıt eksenlere koydunuz onu anlayamadım. Mutluluğun peşinden koşmak insanın en temel hakkıdır. Doğduğun yerin vatanın olmasındansa doyduğun yerin vatanın olması daha mantıklıdır. Geçtiğimiz milyon yıl ile gelecek birkaç bin yıl umurumda bile değil. Vatanın için zenginliği istesen iyi olur çünkü bu söylediklerim her perspektiften gerçek.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı