Türkler Suriye'de, Suriyeliler Türkiye'de

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

EL.PATRON

Hectopat
Bu video hakkında görüşlerinizi belirtirmisiniz ? Bizim askerlerimizin savaşırken bunların yaptıkları hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ek olarak Türkiyede çektikleri ve trendlere sotukları video'da mevcut.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Erkekleri sinirdan sokmamak lazim, bugun Uskudar'dan vapura binicem toplanmislar 15-20 erkek. Uskudar iskelesinin icinde herkese satasiyorlar. Bir tanesi geldi sacima dokunuyor gerizekali. Tuttum elini napiyorsun gerizekali diyorum guluyorlar hep birlikte. Itiyorum mal misin sen diyorum tepki yok hala guluyor. Bir tepki verse vallahi agzinin ortasina gecirmek istedim ama tepkiyi alamadim. Cok kavgaci birisi degilim ama bunlarin alayini olene kadar doveceksin bence. Kendilerini adam saniyorlar herhalde ulkeleri savastayken burda saklabanlik yapiyorlar. Hic bir hak verilmemesi lazim bunlara, sinirin orda kendi hallerine birakmak lazimdi bence. Kadinlar yaslilar cocuklar anliyorum tamam ama bu kadar genc erkek neden burda anlamis degilim. Bu ulkeye bunlari sokanlara da bu tur rahat davranislar sergilemelerine musaade edenlere de Allah'tan belalarini diliyorum.

Beyler korkak milletlerden birşey beklemeyin. Türkler bu dünyada 7 cihana hükmetmiş bir millet. Bizdeki cesaret hiçbir ülkede yok.

Gel bir daha hayal et. Empati kur. Yetkilerim kısıtlanabilir ama yazacağım yine.

Daha Suriye'de ne olup bittiğinden bi' haber 18-19 yaşında ki ergenler, gelmiş burada ahkam kesiyor. Daha sen babanda vitaminken o Esad ve ailesi ülke yönetiyordu. Hatta baban bile vitaminken adam kendi ülkesi için savaşıyordu.

Suriye İç Savaşı - Vikipedi

Suriye İç Savaşı hakkında bir makale var. Wikipedia'da. Oku.

Ve kendini Suriyelilerin yerine koy.

İstersen köyünde-şehrinde kal, PYD gelip senin gözünün önünde karına-kızına tecavüz etsin. Onlara işkence etsin. Gözünün önünde kafasını alsın.

Yada kaçma. Suriye Silahlı Kuvvetleri tarafından düzenlenen bir hava harekatında öl.
Yada kaçma. DEAŞ gelip senin gözünün önünde karına-kızına tecavüz etsin. Onlara işkence etsin. Gözünün önünde kafasını alsın.
Yada kaçma. Haşdi Şabii (Şii) gruplar gelip senin gözünün önünde karına-kızına tecavüz etsin. Onlara işkence etsin. Gözünün önünde kafasını alsın.
Yada kaçma. Savaş diyeceğim ama bu örgütler tanklarla geliyor. Adamlar AK-47'lerle geliyor. RPG'lerle, doçkalarla geliyor. Sende taş mı atacaksın :)

Bu yüzden içi boş siyasetçilerinin dediklerini dinlemeyin. Gece; başını yastığa koyunca bir düşün bunu. Ülkede bir iç savaş olsa ne yapardım diye. Bir empati kur.

Zaten empati kuramıyorsan yaşaman için bir sebep yok.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı