TürkNet 75 Mbps yerine 20 Mbps veriyor

Yuşa Anar

Hectopat
Merhabalar Türk Telekom sözleşme bittiği için TürkNet'e geçiş yapmıştım 35 Mbps tarife vardı ki 35 Mbps hız bile alamıyordum 20 Mbps hız alıyordum 75 Mbps altyapı destekleniyordu bende bugün yükselttirdim fakat hala tarifede 75 Mbps yazıyor ama ben 20 Mbps hız almaya devam ediyorum bir de normalde ben 2-3 arası upload alırım tarife değişikliği yaptıktan sonra 3.80 civarı oldu acaba benim modemimde mi bir sıkıntı mı var yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1586799323069.png
    1586799323069.png
    34,4 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar Türk Telekom sözleşme bittiği için TürkNet'e geçiş yapmıştım 35 Mbps tarife vardı ki 35 Mbps hız bile alamıyordum 20 Mbps hız alıyordum 75 Mbps altyapı destekleniyordu bende bugün yükselttirdim fakat hala tarifede 75 Mbps yazıyor ama ben 20 Mbps hız almaya devam ediyorum bir de normalde ben 2-3 arası upload alırım tarife değişikliği yaptıktan sonra 3.80 civarı oldu acaba benim modemimde mi bir sıkıntı mı var yardımcı olursanız sevinirim.

SNR değeleriniz düşük, bina içi kablolarda sorun olabilir. Yapabiliyorsanız modemi bina girişindeki telefon kutusundaki size ait kabloyu bulup test edin. Sorunun kaynağını bulabilirsiniz.

Modemim HG630a modemden kaynaklı olduğunu düşünmüyorum ADSL ve VDSL destekli modem
benim anlamadığım şey downloadın aynı kalıp upload ın artması acaba arızalı bir port mu verdiler

Ne yazık ki kendilerine sesle ulaşmak mümkün değil Online işlemlerden arıza kaydı oluşturdum acaba kaç güne mesaj yazıcaklar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı