Türknet AKN'yi Kaldırdı!

Türkiye'nin önemli internet servis sağlayıcılarından biri olan TurkNet tüm müşterileri için Adil Kullanım Kotasını kaldırdı. Evet arkadaşlar yanlış duymadınız. Önceden tüm kullanıcılar için 150 GB olan AKN artık sınırsız hale geldi. Türkiye'de AKN'yi ilk kaldıran kurum da TurkNet olmuş oldu.

Dosya Ekleri

• Screen-Shot-2015-12-07-at-2.04.07-PM-1200x771.png
    Screen-Shot-2015-12-07-at-2.04.07-PM-1200x771.png
    60,4 KB · Görüntüleme: 212
Son düzenleyen: Moderatör:
Türknet'i 2-3 yıldır kullanıyorum ve gayet de memnunum. Mart ayından bu yana da şehir değişikliği yaptığımdan dolayı 75 Mbps hızında kullanıyorum. Bu fiyat ve kota ( gerçek kotasız ) politikası ile de geçmek isteyenlere tavsiye ederim.

Hemen sevinmemek lazım çünkü diğer ISS'ler Turknet için haksız rekabete yol açıyorlar diyerek BTK'ya şikayetçi olabilirler.
Bunu yapamazlar. Çünkü BTK'nın yayınladığı yönetmelikte "En geç 31 Aralık 2018'de AKK'nin kaldırılması" maddesi var. Maksimum süre belirtilmiş ancak minimum süre belirtilmemiş. Bu yüzden Turk.net bunu yapmakta şuan özgür. Dava açabilirler ancak ilk duruşmada düşecektir.

Türknet AKN'yi kaldırdığında ben de merak ettim hem bilgisayardan hem de telefonumdaki Türknet Online İşlemler uygulmasından baktım AKN yoktu. Üstüne üstlük dün akşam 20:00 gibi otomatik olarak arandım ve telesekreter AKN kaldırıldığı ile ilgili konuştu. :)

İyki 2-3 yıldır Türknet kullanıyormuşum dedim. :)

Türknet AKN'yi kaldırdığında ben de merak ettim hem bilgisayardan hem de telefonumdaki Türknet Online İşlemler uygulmasından baktım AKN yoktu. Üstüne üstlük dün akşam 20:00 gibi otomatik olarak arandım ve telesekreter AKN kaldırıldığı ile ilgili konuştu. :)

İyki 2-3 yıldır Türknet kullanıyormuşum dedim. :)

Kardeş turknetle alakalı bir kaç şey sormak istiyorum face adresin var mı?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı