Çözüldü TürkNet aktivasyon ne kadar sürer?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

EbuSulo47

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Youtuber
Türk Telekom internet tahütüm 18 gün önce bitti. Bittikten 1 gün sonra iptal ettirdik. TürkNet'e başvururken babam geçiş olarak başvurmuş ve onlar öyle devam etmişler. Belge imzalama geri yollama falan kargoyla yaptığımız için 2 hafta sürdü ve bugün sıkıntı çıktığını söylediler. Türk Telekom'u arayınca siz geçiş değil sıfırdan yapmanız lazımdı dediler. Neyse bu akşam sıfırdan tekrar TürkNet kurulum yaptık. Belgeleri e postayla gönderecekler. Belgeleri en hızlı nasıl ulaştırırız? Kaç gün sürer bu iş?

Not: İnternetsiz 17.günüm soldum artık internetsiz ne yapılır taktik de verebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bu durumda size zaman dilimi vermezler, sürekli arayıp rahatsız etmeniz gerekiyor. Olmadı tehdit edin.
Ben de geçiş sürecinde 3 hafta internetsiz kaldım. Başka çareniz yok maalesef.
Ben de bir TürkNet kullanıcısı olarak Türk Telekom'dan geçiş yaptım. Sizden geçiş yaptığınız için sıkıntı çıktığını söylediler, doğru mu anladım bu kısmını acaba? Sıkıntının kaynağı tam olarak neymiş?

Ben de bir TürkNet kullanıcısı olarak Türk Telekom'dan geçiş yaptım. Sizden geçiş yaptığınız için sıkıntı çıktığını söylediler, doğru mu anladım bu kısmını acaba? Sıkıntının kaynağı tam olarak neymiş?
Sorun kaynağı şu,türk Telekom taahhütü bitti ve bizde gidip iptal ettik.Babam Türknete başvuru yapınca boş port yok demişler.Babamda türk Telekom daki portu kullanmak için oradaki hizmet numarasını vermiş.Bu yüzden sorun çıkmış.

Türk Telekom aboneliğini iptal ettirdiğiniz için büyük ihtimal sizin portu başka bir kullanıcıya tasis etmişlerdir. İptal ettirmeden direk TürkNet'e geçiş için işlemlerini başlatsaydınız sorun olmayacaktı. Türk Telekom müdürlüğüne gidip port başvurusu yapman halinde Türk Telekom'un keyfi ne zaman gelirse o zaman boş port açarlar. Bu durumun çözülmesi günlerce de sürebilir aylarca da.

Türk Telekom aboneliğini iptal ettirdiğiniz için büyük ihtimal sizin portu başka bir kullanıcıya tasis etmişlerdir. İptal ettirmeden direk TürkNet'e geçiş için işlemlerini başlatsaydınız sorun olmayacaktı. Türk Telekom müdürlüğüne gidip port başvurusu yapman halinde Türk Telekom'un keyfi ne zaman gelirse o zaman boş port açarlar. Bu durumun çözülmesi günlerce de sürebilir aylarca da.

Hocam sorumu tam anlamış değilsiniz herhalde şu an sıkıntım port değil, aktivasyon ne kadar sürer çünkü 18 gündür internetim yok sabrım taştı artık. Sadece bir zaman dilimi istiyorum, belli olsun yeter.

Bu durumda size zaman dilimi vermezler, sürekli arayıp rahatsız etmeniz gerekiyor. Olmadı tehdit edin.
Ben de geçiş sürecinde 3 hafta internetsiz kaldım. Başka çareniz yok maalesef.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı