Türknet Bazı Site Ve Oyunlara Giriş Sorunu

ŞahinGöz

Kilopat
Daha fazla  
1-2 haftadır yaşadığım bir olay. Müşteri hizmetlerini arayıp arıza kaydı bıraktım fakat bir sorun olmadığını söylediler. Örnek olarak LoL oyununa giriş yapamıyorum, RADS hatası veriyor. Telefonumdan herhangi bir siteye bağlandığımda sunucu bulunamadı hatası veriyor. Modemi resetliyorum ancak sorun düzelmiyor. Ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de TürkNet kullanıyorum ancak yaşadığınız sorunu yaşamıyorum. Sorun sanırım sizde. Modem'e reset atıldığı halde sorun devam ediyorsa, ki öyle gözüküyor, DNS ayarlarınızı yapılandırın. Windows'ta bir sorun oluşmuş olabilir. Hangi Windows sürümünü kullanıyorsunuz?

Sorunu çözdüm. TürkNet'in güvenli internetinden kaynaklanıyormuş. Online işlemlerden kapattım ve bugün tekrar denedim sıkıntı yok ancak güvenli internet kapalı olarak kullanamam yani babam izin vermez :D.

Ne yapacağım bilmiyorum kapatsam ayrı dert kapatmasam ayrı dert.

Sorunu çözdüm. TürkNet'in güvenli internetinden kaynaklanıyormuş. Online işlemlerden kapattım ve bugün tekrar denedim sıkıntı yok ancak güvenli internet kapalı olarak kullanamam yani babam izin vermez :D.

Ne yapacağım bilmiyorum kapatsam ayrı dert kapatmasam ayrı dert.
Güvenli internet denen şey aslında daha güvensiz. Zaten güvensiz ve sıkıntılı birçok içerik normal internette de BTK kararıyla engelli durumda gözüküyor. Bunları babana uygun bir dille açıklaman yeterli olacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı