Türknet Düşük İndirme Hızı

Görüldüğü gibi, internetin yoğun olmadığı saatlerde hızım bu şekilde. Aksam eve gelip internet kullanan birisiyim ve bu durum bana çok zıt şuan. En yakın zamanda Netspeed geçeceğim.
IMG-20180807-WA0033.jpeg

Ben şu an 75 tl ödüyorum, 35MBS hız 100gb kota. Kota dolunca hız 16 ya düşüyor, üst komşu ile kullanıyoruz.

Anlıyorum seni ama dediğim gibi 5 kişiyiz yoğun kullanıyoruz, 16 Mgbit kullanırken oyunlarda ping oluyor, film açınca oyunda ping oluyor.

Görüldüğü gibi, internetin yoğun olmadığı saatlerde hızım bu şekilde. Aksam eve gelip internet kullanan birisiyim ve bu durum bana çok zıt şuan. En yakın zamanda Netspeed geçeceğim.Eki Görüntüle 321492
Usta bende türk nete geçtim adam kendi modemin de bana aldığım hızı gösterdi, bununla beraber alt yapı sıkıntısı internetini başkalarıyla paylaşman gibi durumlar sebebi ile düşük hıza ve pinge sebep olur, ben şuan Allah'a şükür hiç sıkıntı yaşamıyorum, dosya indirmelerim ve oyun içi ping süper, bilgisayarın çok iyi bişey değilse yine sıkıntı çekersin ve eğer VDSL Modemin yoksa yine istediğin hızı alamazsın , en düşük VDSL modem 190 TL falan

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı