TürkNet fiyatlarının yüksek olması

suzerain

Hectopat
Tek paket sunuyorlar ( 35 Mbps) 85 TL'ye 10 TL daha ekleyin 100 Mbps'e kadar hız verelim toplam 95 TL'ye diyorlar. Sorun çıktığında ise destek kaydı açıp dua etmeye başlıyorsun. VDSL altyapısında direkt olarak 100 Mbps'e kadar destekleyen altyapı çok nadir bulunuyor zaten. Kablo, mesafe derken 70-80-90 arası gidip geliyor. Durum böyleyken kurnazlık yapıp 75'e sabitliyorlar. Yani size 75 Mbps download 4 Mbps Upload'ı 95 TL'ye veriyor. Diğer ISS'lere baktığınızda ne demek istediğimi anlayacaksınız. Örnek verecek olursak NetSpeed, 75 Mbps download 5 Mbps upload paketini aynı fiyata 95 TL'ye satıyor. Aynı zamanda sorun olduğunda müşteri hizmetlerini arıyorsun ve ilgileniyorlar. Gibirnet'e bakıyorsun 100 Mbps download, (o kadar desteklemiyorsa hızınızı sabitlettirebiliyorsunuz) 5Mbps upload paketi 85 TL. Aynı şekilde arayıp müşteri hizmetlerine ulaşabiliyorsun. Durum böyle iken yapa bölgesinde değilseniz TürkNet kullanmak ne kadar mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aga bende Millenicom kullanıyorım 35 Mbps'e 79.90 veriyordum. Bu ay 89.90'a çıkardılar altyapı olsa Turkcell fiberin gündüz 25Mbps 18.00-06.00 arası 100 Mbps olan tarifesini kullanacaktım. Maalesef diğer internet sağlayıcıları da ekonomik olmaktan çıkmaya başlayıp ceplerini doldurmaya başladılar.

Aga bende Millenicom kullanıyorım 35 Mbps'e 79.90 veriyordum. Bu ay 89.90'a çıkardılar altyapı olsa Turkcell fiberin gündüz 25Mbps 18.00-06.00 arası 100 Mbps olan tarifesini kullanacaktım. Maalesef diğer internet sağlayıcıları da ekonomik olmaktan çıkmaya başlayıp ceplerini doldurmaya başladılar.
Gerçekten öyle. Bim ürünleri gibi oldu :D Önce çakması çıktı zamanla orjinalinin fiyatını aldı.

@suzerain Ben Türknet'ten memnum oyunlarda düşük ping değerleri alıyorum NetSpeed için Packet Loss sorunu olduğunu duymuştum Millenicom fiyatlarına zam yaptıktan sonra benim için Türknet'ten bile daha pahalı oldu.

Bence müşteri hizmetleri olmaması bir eksi değil attığım destek kayıtlarına yeterince hızlı dönüyorlar.

3-4 yıldır TürkNet kullanicisiyim. Bu seneye kadar 16 mbits download 1mbits upload hızım vardı ve 75 TL oduyordum. Bu yıl altyapı yenilenmesi ile 100 mbits e kadar destekledi ve geçiş yaptım sabit 80 mbits download ve 7.5 mbits upload hızı alıyorum ve 95 TL ödüyorum şahsen ben gayet memnunum. Bir çok ISS denemiş biri olarak en memnun kaldığım hizmet TürkNet'in ki oldu. Her ISS'de bir takım problemler yaşanıyor arayıp soylemektense TürkNet'te mesaj bırakıyorsunuz. TürkNet kullandığım süre zarfında arıza bildirimime gün içinde donulmedigi hiç olmadı ve talep etmem durumunda kendileri her seferinde aradılar. Bu konuda 3-4 yıllık TürkNet kullanimimda çok sıkıntı çektiğim bir durum olmadı. Fiyat olarak da baktığımda 80 download 8 upload civarı paketler aşağı yukarı fiyatları aynı ya da daha pahali.

Türknet kullanıcısıyım 4 aydır falan arkadaşımın önerisi ile davetiyle değiştirdim Ttnet aynı iğrenç tarifeye 100 tl çekmişti 24 mbps download 2 mbps bile görmeyen uploada Türknet'e geçtikten sonra sabit 7.3 le download yapıyorum upload hızımda 6.5 altını görmedi gayet seri, kota yok en güzelide taahhüt yok daha ne olsun çok mu kötü beğenmedin mi çık git, ayrıca arkadaşın dediği gibi hiçbir zaman dönüş yapılmadığı olmadı direk dönüş yaptılar bir sorun yaşamadım yaşayanların şansızlığı diyelim.

3-4 yıldır TürkNet kullanicisiyim. Bu seneye kadar 16 mbits download 1mbits upload hızım vardı ve 75 TL oduyordum. Bu yıl altyapı yenilenmesi ile 100 mbits e kadar destekledi ve geçiş yaptım sabit 80 mbits download ve 7.5 mbits upload hızı alıyorum ve 95 TL ödüyorum şahsen ben gayet memnunum. Bir çok ISS denemiş biri olarak en memnun kaldığım hizmet TürkNet'in ki oldu. Her ISS'de bir takım problemler yaşanıyor arayıp soylemektense TürkNet'te mesaj bırakıyorsunuz. TürkNet kullandığım süre zarfında arıza bildirimime gün içinde donulmedigi hiç olmadı ve talep etmem durumunda kendileri her seferinde aradılar. Bu konuda 3-4 yıllık TürkNet kullanimimda çok sıkıntı çektiğim bir durum olmadı. Fiyat olarak da baktığımda 80 download 8 upload civarı paketler aşağı yukarı fiyatları aynı ya da daha pahali.
hocam 4 mbps değil mi upload paketleri Türknetin?
Türknet kullanıcısıyım 4 aydır falan arkadaşımın önerisi ile davetiyle değiştirdim Ttnet aynı iğrenç tarifeye 100 tl çekmişti 24 mbps download 2 mbps bile görmeyen uploada Türknet'e geçtikten sonra sabit 7.3 le download yapıyorum upload hızımda 6.5 altını görmedi gayet seri, kota yok en güzelide taahhüt yok daha ne olsun çok mu kötü beğenmedin mi çık git, ayrıca arkadaşın dediği gibi hiçbir zaman dönüş yapılmadığı olmadı direk dönüş yaptılar bir sorun yaşamadım yaşayanların şansızlığı diyelim.
aynı soruyu size de sorayım :) hocam sitesinde 4 mbps gösteriyor upload paketleri nasıl 6.5 alıyorsunuz? Turknet altyapısı mı var bölgenizde

Hocam 4 Mbps değil mi upload paketleri TürkNet'in?

Aynı soruyu size de sorayım :) hocam sitesinde 4 Mbps gösteriyor upload paketleri nasıl 6.5 alıyorsunuz? TürkNet altyapısı mı var bölgenizde.

Vallahi paketleri 4 mü bilmiyorum ama 7-8 mbits upload alıyorum sabit müsait olunca Speedtest sonuçlarını atarım 👍

hocam 4 mbps değil mi upload paketleri Türknetin?

aynı soruyu size de sorayım :) hocam sitesinde 4 mbps gösteriyor upload paketleri nasıl 6.5 alıyorsunuz? Turknet altyapısı mı var bölgenizde
Alt yapı var hız testi yaptığımda o şekilde çıkarıyor video upload etmedim tam test etmedim net midir diye yanlış olacağını düşünmüyorum yayın açtım 720 p yüksek bit rate'ten hiç sıkıntı yaşatmadı.

Geri
Yukarı