TürkNet gerçekten iyi mi?

Ben o sayıyı atmasyon söyleidm kardeşim ben arttırıcak rakamlarını bilmediğim için.
Diğer firmaların fiyatlarına bak istersen? Dolar arttığı için ve maliyetler arttığı için arttırıyorlar. Dolar hissedilir bir şekilde düşerse fiyatlar geri düşer. Mesela Millencom 110 TL'ye satıyor 100 MBPS'yi?

İptaller E-Devlet üzerinden yapılmaya başlandığı için biraz rahatım o konuda. Sadece kopma, hız düşmesi, ping yükselmesi gibi sorunlar istemiyorum. Zaten 2 yıl Superbox denen zımbırtıyı kullandım.

İptaller e-Devlet üzerinden yapılmaya başlandığı için biraz rahatım o konuda. Sadece kopma, hız düşmesi, ping yükselmesi gibi sorunlar istemiyorum. Zaten 2 yıl Superbox denen zımbırtıyı kullandım.

Modemi iade ettikten 2 gün sonra MH arayıp teyit ettir. Sonra modemi teslim etmediniz deyip 2000 lira fatura çıkartıyorlar.

Diğer firmaların fiyatlarına bak istersen? Dolar arttığı için ve maliyetler arttığı için arttırıyorlar. Dolar hissedilir bir şekilde düşerse fiyatlar geri düşer. Mesela millencom 110 TL'ye satıyor 100 Mbps'yi?

Ben kablonetteyim fiber ve 100 Mbps'nin 100 nüde alıyorum en uygunu bence Kablonet ki ben 6-7 senelik abonesiyim.

Biri interneti Coax kablo ile veriyor diğeri ince bakır kablo ile veriyor. İkisi denk mi sence?
Hem Kablonet devlet şirketi. Maliyeti neyse bir tık üstüne satış yapıyor.

Biri interneti Coax kablo ile veriyor diğeri ince bakır kablo ile veriyor. İkisi denk mi sence?
Hem Kablonet devlet şirketi. Maliyeti neyse bir tık üstüne satış yapıyor.

Sanmıyorum ben bu markayı seçmeden önce taahhütüm bittiğinde her markaya bakıyorum en uygun fazla hizmet veren ve kalitesi iyi olan tek marka.

Ben kablonetteyim fiber ve 100 Mbps'nin 100 nüde alıyorum en uygunu bence Kablonet ki ben 6-7 senelik abonesiyim.
Kablonet altyapım olsa 1 saniye düşünmem direkt bağlatırım. Ama bırakın binamda altyapısı olmayı oturduğum ilçede bile Kablonet altyapısı yok. Neyse TT Fiber altyapı daha yeni geldi. Fazlasında gerek yok şuanlık.

Kablonet altyapım olsa 1 saniye düşünmem direkt bağlatırım. Ama bırakın binamda altyapısı olmayı oturduğum ilçede bile Kablonet altyapısı yok. Neyse TT fiber altyapı daha yeni geldi. Fazlasında gerek yok şu anlık.

İnanın şu an test yaptım ve sonuç karşınızda altyapı olmaması çok kötü olmuş bence burada işte hız düşer tam hız alamazsınız ve ping olur diyenlere gelsin.

Dosya Ekleri

• 5.PNG
    5.PNG
    9,7 KB · Görüntüleme: 37

Geri
Yukarı