TürkNet iyi midir?

İsmail Aras

Hectopat
Yer
Distopya
Merhaba yaklaşık 3 sene boyunca Türk Telekom kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Sonra Turkcell Super Online'ye geçtim. Taahhüt bittiğinde TürkNet'e geçmeye karar verdik. Daha 1 gün önce aboneliği başlattım. Sonra YouTube, şikayet var gibi sitelerde TürkNet'i araştırdım. Bazıları düşünmeden geçin demiş. Bazıları da almayın çok çekersiniz demiş. Sizce eve bağlattığım da sorun yaşar mıyım? Cevap bekliyorum. Alt yapım iyi.

Merhaba yaklaşık 3 sene boyunca Türk Telekom kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Sonra Turkcell super Online'ye geçtim. Taahhüt bittiğinde TürkNet'e geçmeye karar verdik. Daha 1 gün önce aboneliği başlattım. Sonra YouTube, şikayet var gibi sitelerde TürkNet'i araştırdım. Bazıları düşünmeden geçin demiş. Bazıları da almayın çok çekersiniz demiş. Sizce eve bağlattığım da sorun yaşar mıyım? Cevap bekliyorum. Alt yapım iyi.

Altyapısı kötü olan hiçbir firmadan iyi hizmet alamaz. Altyapın iyi ise geçebilirsin. Ama VDSL2 ise tabii. Bir de müşteri hizmetleri yok ona göre geçebilirsin.

Altyapınız iyiyse güzel bir firma, söyledikleri değerleri sonuna kadar veriyorlar. Altyapınız kötüyse ve sorun çıkarsa yüzünüze bakmıyorlar.

Altyapı iyise sorun yok aldığınız hızı veriyorlar. Zaten galiba her firmada öyle. Türk Telekom kullanıyorum 80 Mbps almak yerine 75 Mbps alıyorum fakat pek bir fark yok gibi.

Öyle markaya göre iyi mi değil mi olmaz. Verdiğin ücret, bulunduğun altyapı, servise olan uzaklık çok şey belirliyor. Ama TürkNet'ten gayet memnun kalmıştım taşındığım için burada Superonline haricinde başka internetin altyapısı yok burada. Adamlar 35 Mbps'ye kadar çekiyor dedi benim altyapım 81 Mbps'ye kadar destekliyordu 30'un altına düştüğünü görmedim lag falan da olmuyordu gayet güzel bir internet servis sağlayıcıları bence.

Gibirnete bakılabilir. Fiyat önemliyse tam bir F/P çok yakında TT'den gibirnete geçmeyi düşünüyorum. Oyun oynuyorsan buradan ping değerlerine bakabilirsin. Bulunduğun şehirin ortalama pingini gösteriyor. Ve tabii oturduğun şehire hizmet verıyorlar mı onu da görebilirsin. GIBIRNet

Merhaba yaklaşık 3 sene boyunca Türk Telekom kullandım. Hiç sorun yaşamadım. Sonra Turkcell super Online'ye geçtim. Taahhüt bittiğinde TürkNet'e geçmeye karar verdik. Daha 1 gün önce aboneliği başlattım. Sonra YouTube, şikayet var gibi sitelerde TürkNet'i araştırdım. Bazıları düşünmeden geçin demiş. Bazıları da almayın çok çekersiniz demiş. Sizce eve bağlattığım da sorun yaşar mıyım? Cevap bekliyorum. Alt yapım iyi.

6 Senedir kullanyorum hiçbie sorun yaşamadım. Amasya-denizli-İzmir arası git gel yapım nakil işlemi vs dede sorun yaşamadım.

Altyapısı kötü olan hiçbir firmadan iyi hizmet alamaz. Altyapın iyi ise geçebilirsin. Ama VDSL2 ise tabii. Bir de müşteri hizmetleri yok ona göre geçebilirsin.

Alt yapım iyi.
Konuma, alt yapıya vs göre elbette farklılıklar gösterebiliyor fakat genelde iyi diye düşünüyorum.

Antalya'da oturuyorum. Altyapım iyiymiş.

Yeni konular

Geri
Yukarı