TürkNet güvenilir midir?

Dswersl

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar aşağıda linkte bulunan kampanya bana çok cazip geldi. Taahhüt de olmaması içimi rahatlattı açıkçası. Ben TTnet kullanıyorum 64 TL civarı geliyor 16 Mbps 50 GB AKK. Yani TTnet gibi bir şirketse benim için uygundur 150 GB AKK olması yeterli bile :)

Hiç uğraşma 5 iş günü içinde aktif olur aboneliğiniz dediler fakat 15 gün oldu belki daha fazla hala açamadılar. Başka firmalarda da yüksek akk paketler uygun fiyata mevcut. Türknet aboneliğimi iptal ettirdikten sonra araştıracağım. O kadar evraktı kargoydu uğraştık kimlik bilgilerimizi verdik adamlara neyse hayırlısı bakalım.

Memnun olanda var olmayanda benim de sözleşme bitiyor bi deneyecegim memnun kalmassam vf den 16 mb ye 240 akk gecmeyi düşünecegim.

Sanırım benim port sorunu Türk Telekom'dan kaynaklanıyor. Vodafone'da internet hızı çok inişli çıkışlı değilse 240 gb akk insanı baya cezbediyor.(y)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı