Türknet Güvenli midir ?

Hocam

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
İfrit - Zebani
Arkadaşlar Türknet'e geçmeyi düşünüyorum kotasız diye fakat internette Türknet hakkında hiç iyi yazılar görmedim çoğu kişi dolandırıcı demiş.Sizce güvenlimi aranızda deniyen var mı ? Bazıları 2 ay geçti gelmedi ve 60 TL para kesildi demiş.

Örnek olarak: TURKNET DOLANDIRICILIĞI - 60 GÜNLÜK SÜREÇ - » Sayfa 1 - 3
Örnek 2:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valla 1 hafta içinde benim internetimi bağladılar, her ay 65₺ fatura kesiliyor, arada ufak hız problemleri oluyor fakat henüz çok büyük bir problem ile karşılaşmadım.

7-8 aydır kullanıyorum. İlk bağlanma aşaması yanlış hatırlamıyorsam belgelerin kargoyla gönderilmesi ile beraber 1 hafta filan sürdü. 3 sefer filan altyapıdan kaynaklı sorun yaşadım. Biri fiber altyapıya geçiş içindi 3-4 gün filan sürdü. Diğerleri 1-2 gün sürdü. Onun dışında sıkıntı yaşamadım. Şuan 30-35 mbps download 2-3 arası upload alıyorum. Uzun zamandır da sıkıntı yaşamadım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı