TürkNet hat değerleri ve hız testi

Finduk

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Modemdeki hat değerlerim ekteki gibiyken bir anda hızım düştü ve bağlantımda gecikme problemi başladı. Müşteri hizmetleri "hat değerleriniz normal gözükmektedir" vs. dedi. Sebebi ne olabilir?

Dosya Ekleri

• Türk-Telekom-Hız-Testi.png
    Türk-Telekom-Hız-Testi.png
    9,7 KB · Görüntüleme: 106
  • -Web-Tabanlı-Yapılandırıcıya-hoş-geldiniz-.png
    -Web-Tabanlı-Yapılandırıcıya-hoş-geldiniz-.png
    11,7 KB · Görüntüleme: 109
Arkadaşlar merhaba. Modemdeki hat değerlerim ekteki gibiyken bir anda hızım düştü ve bağlantımda gecikme problemi başladı. Müşteri hizmetleri "hat değerleriniz normal gözükmektedir" vs. dedi. Sebebi ne olabilir?

Hocam hat değerleriniz çok iyi gözüküyor güncel hat değerlerinizi paylaştıysanız 35/3lük paket kullanıyorsunuz ve sonuna kadar alıyorsunuz herhangi bir sorun gözükmüyor modemi kapatıp açmayı dener misiniz?

Hat cok saglikli. Kablosuz baglantiyi devre disi birakin ve kablolu bir sekilde hiz testi gerceklestirin. Bu esnada arkaplanda yedekleme, yukleme gerektirecek program acik olmasin.

Hatta problem yok.

Hocam geçen gün başıma geldi. Modemi bi açıp kapatmayı denediniz mi? Birde hız testi yaparken bilgisayarınızın arka planda güncelleştirme yapmadığından emin olun.

Türk Telekom kullanıyorum bana da aynı şey söyleniyor fakat 15Mbps almam gerekirken 2-3 Mbps alıyorum. Modemi kapa aç yapınca 5 dakikalığına düzeliyor sonra geri düşüyor. Çözümünü bulamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı