TürkNet kredi kartı zorunluluğu

ArdaMert

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar Online başvuruda kredi kartı bilgileri istiyor, ben telefon ile başvurursam kredi kartsız abonelik başlatabilir miyim?

Telefon üzerinden aradığınızda otomatik ödeme talimatı vermezseniz kart bilgisi istemiyorlar. Faturayı ödemek için mecbur kart kullanmanız gerekiyor yine de.

Hocam ödemeyi ATM üzerinden yaparım fakat ilk abone olurken kredi kartı zorunlumu onu anlayamadım?
Hocam ödemeyi ATM üzerinden yaparım fakat ilk abone olurken kredi kartı zorunlumu onu anlayamadım?

Daha doğrusu telefonla abone olursak kredi kartı vermemiz gerekiyor mu?

Hayır, gerekmiyor.

Teşekkürler hocam,
Kendi evimde yaşasam fazla takmamda, babam bu tarz şeylere pek güvenmez TürkNet bağlatmaya zor ikna ettim bir de kredi kartını duyunca biraz işkillendi.
Hayır gerekmiyor. İstersen sana davet kodu atayım ve bir ay ikimiz de ücretsiz kullanalım.

Teşekkürler hocam arkadaşımın koduyla gireceğim maalesef.

Arkadaşlar Online başvuruda kredi kartı bilgileri istiyor, ben telefon ile başvurursam kredi kartsız abonelik başlatabilir miyim?

Dostum arayarak başvurursan hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi paylaşmak zorunda değilsin. Zaten kredi kartı bilgilerini otomatik ödeme için alıyorlar yani sorun yok. Telefondaki müşteri hizmetleri sorar otomatik ödeme talimatı vermek istiyor musunuz diye sende hayır dersin olur biter. Senin bir konu nu daha görmüştüm milinicom iyimi diye soruyordun. Eğer altyapın kötü değilse veya oturduğun semt köy, toprak, dağ tarzı bir yer değilse direkt Türknet'e geçebilirsin. Alt yapın 16mbps üstünü alamıyorsa TürkTelekom'a da başvurabilirsin. 4 yıldır Türknet abonesiyim herhangi bir sorun varsa sorabilirsin

Dostum arayarak başvurursan hiçbir şekilde kredi kartı bilgisi paylaşmak zorunda değilsin. Zaten kredi kartı bilgilerini otomatik ödeme için alıyorlar yani sorun yok. Telefondaki müşteri hizmetleri sorar otomatik ödeme talimatı vermek istiyor musunuz diye sende hayır dersin olur biter. Senin bir konu nu daha görmüştüm milinicom iyi mi diye soruyordun. Eğer altyapın kötü değilse veya oturduğun semt köy, toprak, dağ tarzı bir yer değilse direkt TürkNet'e geçebilirsin. Alt yapın 16Mbps üstünü alamıyorsa Türk Telekom'a da başvurabilirsin. 4 yıldır TürkNet abonesiyim herhangi bir sorun varsa sorabilirsin

Hocam eskiden komşumla ortak Türk Telekom 35Mbps kullanıyorduk İnternet'ten de sorgulayınca VDSL2 85Mbps destekliyor yazıyor, 35mbsp pakette 32 civarı download alıyordum muhtemelen altyapım iyidir.

Yani otomatik ödeme istemezsek hiçbir şekilde kart bilgisi girmeye gerek yok değil mi?

Hocam eskiden komşumla ortak Türk Telekom 35Mbps kullanıyorduk İnternet'ten de sorgulayınca VDSL2 85Mbps destekliyor yazıyor, 35mbsp pakette 32 civarı download alıyordum muhtemelen altyapım iyidir.

Yani otomatik ödeme istemezsek hiçbir şekilde kart bilgisi girmeye gerek yok değil mi?
Evet. Telefonla başvurduğun zaman gerekmez.

Geri
Yukarı