TürkNet kurulum hizmet ücreti talep ediyor

mustafa ary

Decapat
TürkNet'e başvurmuştum, ben kurulum hizmeti almadığım halde kurulum hizmeti talep ediyorlar, ben hizmet istemedim kablolamayı kendim yaptım şu an kendi kablolarım ile kullanıyorum. Benden hizmet ücreti istiyorlar ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
TürkNet'e başvurmuştum, ben kurulum hizmeti almadığım halde kurulum hizmeti talep ediyorlar, ben hizmet istemedim kablolamayı kendim yaptım şu an kendi kablolarım ile kullanıyorum. Benden hizmet ücreti istiyorlar ne yapabilirim?
Sosyal medyadan yüklenin, ekşi sözlükte hesabınız yoksa birisinden rica edin, durumu tarihleriyle açık açık yazın başlık açsın. Artık müşteri hizmetleri kanalıyla çözüm bulma devri kapandı.

Servis eve gelip kurulum haricinde bir şey yaptı mı?

Kabloları kontrol etti ben gerek yok dediğim halde.
Sosyal medyadan yüklenin, ekşi sözlükte hesabınız yoksa birisinden rica edin, durumu tarihleriyle açık açık yazın başlık açsın. Artık müşteri hizmetleri kanalıyla çözüm bulma devri kapandı.
Sosyal medyadan yazdım dedikleri şu;
e08d68c9-5916-472a-a867-c537a442ff1b.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı