Türknet mi Millenicom mu?

Radeon97

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar TTNET ile olan sözleşmem ay sonunda bitiyor farklı bir internet sağlayıcısına geçiş yapmak istiyorum. Altyapım 71Mbps'a kadar destekliyor. TurkNet mi daha iyi bir firma yoksa Millenicom mu?

Turknet Özgür iletişim Ekstra 75 - 95TL Paketinden kullanıyorum memnumum
3 tl de 1000dakika ev telefonu var gayet iyi sorun yaşamıyorum yaşadığım sorunlar da turktelekom kaynaklı oluyor tavsiye ederim fakat tek sıkıntı müşteri hizmetleri yok sorun olduğunda telefon uygulamasından ticket oluşturuyorsun 30 dk 1 saat içerisinde cevap veriyorlar.
Screenshot_4.png

Millenicom hakkında bilgim yok maalesef. Fakat şu anda TurkNet kullanıyorum ve memnunum. 35 mb downloadlık paketi kullanıyorum. Altyapım daha fazlasını destekliyor fakat ihtiyaç duymuyorum. Vaat edilen 35mb download için kabloluda minimum 33 aldım şu ana kadar. Taahhütsüz olması gerçekten çok rahatlık. Türk Telekom bizi 2 yıl kendine bağlıyor. 7/24 destek alabileceğiniz bir iletişim kanalı yok maalesef bu yüzden acil bir durumda sorun yaşarsanız sorun olabilir. Olumsuz yanlarından biri bu. Çok geç saatte açmadığım destek kayıtlarına aynı gün mutlaka cevap aldım ama.

Ben Turknet kullanıyorum memnunum tavsiye ederim.Sadece arada sırada çok kısa süreli internet kopması oluyor o kadar. Ttdeyken de Turknette de yakın pingler alıyorum çünkü aynı altyapı. Vadettikleri hızı gayet iyi alıyorum. Destek konusunu ise yukardaki arkadaş açıklamış.

TurkNet kullandım ve çok ilgisizlerdi. İnternetim kopuyordu. Kaç kere arıza kaydı açtım ama nafile. NetSpeed'e geçtim aynı şekilde onlarda da kopmaya başladı. Şu an Superonline'dayım. Superonline'a geçtikten sonra kopma sorunları bitti. Millenicom'a geçmeyi ben de düşünüyorum şu sıralar.

TurkNet kullandım ve çok ilgisizlerdi. İnternetim kopuyordu. Kaç kere arıza kaydı açtım ama nafile. NetSpeed'e geçtim aynı şekilde onlarda da kopmaya başladı. Şu an Superonline'dayım. Superonline'a geçtikten sonra kopma sorunları bitti. Millenicom'a geçmeyi ben de düşünüyorum şu sıralar.
Aslında kopma sorunları genelde iç tesisat ile alakalı oluyor. Mesela ben tesisatı yenilettikten sonra kopma olmadı. Millenicom kullanıyorum. Netspeed'e geçmeyi düşünüyorum. Türknet kullandım dediğiniz gibi ilgi 0.

1612964549097.png

1 Senedir TürkNet kullanıyorum , gayet memnunum alt yapı durumun iyiyse sorun olacağını sanmam ben 1 kez taşınma durumu ve kopya yaşadım fazla sürdü diyemem + olarak da arada fiyat farkı var yinede siz bilirsiniz. Diğer evde 94 alıyordum şuan 83 sabit alıyorum telefonsuz 95 tl ödüyorum.

Geri
Yukarı