TürkNet modem kullanıcı adı ve şifre hatalı

lolipopluşeker

Centipat
Bir hafta önce aktivasyon sürecine girdik.
Bugün internetimizin bağlandığı ile ilgili yeni kullanıcı adı ve şifre yazan SMS ile bilgilendirildik.
Modeme reset atıp arayüzüne girdiğimde şifre yanlış çıkıyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefon açılmıyor, Online işlemlerden destek merkezine de girdiğimde canlı destek alamıyorum.
Modemim HG658 V2 üstünde Turkcell Superonline yazıyor. Turkcell'den almıştık 2 gün önce taahhüt bitti. TürkNet herhangi bir sorun olmaz demişlerdi ADSL'den VDSL'e geçeceğimiz söylenmişti şimdi internetsiz kaldım ne yapacağımı bilmiyorum yardım edin.
Not: Arayüzden Superonline bağlanabiliyorum ancak internet yok ağ yetkilendirilmesi istiyor.

Ah be nereden bilebilirdim ki hiçbir açıklama yapmadılar bende konuya pek hakim değilim peki girdim de kolay kurulum diye bir seçenek göremiyorum.
Ana ekran
İnternet
Yerel ağ.
Paylaş
Telefon
Bakım seçenekleri var.
Sonunda oldu
WAN internet AD.
WAN internet VD.
WAN 3g/4.5g
Diye üç seçenek vardı hepsine kullanıcı bilgilerini girdim internet geldi başka bir şey yapmama gerek var mıdır?

Son düzenleme:
Ah be nereden bilebilirdim ki hiçbir açıklama yapmadılar bende konuya pek hakim değilim peki girdim de kolay kurulum diye bir seçenek göremiyorum.
Ana ekran.
İnternet.
Yerel ağ.
Paylaş.
Telefon.
Bakım seçenekleri var.
Sonunda oldu.
WAN internet ad.
WAN internet VD.
WAN 3g/4.5g.
Diye üç seçenek vardı hepsine kullanıcı bilgilerini girdim internet geldi başka bir şey yapmama gerek var mıdır?

Bu videoyu izleyerek modem kurulumunu gerçekleştirebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fabrika ayarları derken reseti kastediyorsanız tekrar yaptım olmadı.

Fabrika ayarlarından kastım da reset değildi. Modemi fabrikaya ayarlarına sıfırlamak için bir toplu iğne veya telefonların sım kartlarını çıkartmak için kullanılan apart benzeri bir şey ile modemin üzerinde bulunan noktaya 5 - 10 saniye arası basılı tutman yeterli. Bunu yaptığında modemin üzerinde ki tüm ışıklar sönecek bir kaç dakika içerisinde tekrardan hepsi aktif hale gelecek. Sanırım sizin modeminizin yan tarafında bulunuyor.

Modem-resetleme.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı