Türknet Nasıldır ? (ping, indirme ve yükleme hızları)

sxcuseme

Hectopat
Daha fazla  
Konuyu okuyan arkadaşlara selamlar. Ben TürkNet'i Facebook reklamlarında karşıma çıktı ve aradım nedir ne değildir öğrenmek için bu forumda Türknet kullanan arkadaşlar var ise müşteri destek bölümü internet kopmaları nasıl oluyor yardımcı olabilecek bir arkadaşım var m ?

Aradığım zaman alabileceğiniz hız 16 MGBT 150 GB AKN uygun dediler ama nasıl olur hiç bilmiyorum daha önceden evimde Superonline kullanıyordum 16 da 12-13 civarlarında alıyordum bunu da belirtmek isterim. Başka insanlar tarafından yapılan yorumları okudum çok iyi ve çok kötü yorumlarda var ama zaten insanların şöyle bir durumu var düşünüyorum çok iyi hizmet alan birisi girip övmez diye düşünüyorum, tabi sorun yaşayan insanlar deli gibi yorum yazıyor can sıkıyor :) Yorumlarınızı bekliyorum. Hepiniz şimdiden sağ olun var olun.

Bizim yazacağımız hızlar hiçbir şeyi değiştirmez. Altyapınızı biz bilemeyiz. Bazı yerlerde çok iyi iken bazı yerlerde tam anlamıyla çöp.

15 Mayıstan beri kullanıyorum. Memnunum. Superonline'da ne alıyorsanız muhtemelen bunda da onu alacaksınız.

En azından deneyin derim. Pişman olmazsınız.

Şuan test yaptım. (40 Mbps Bağlandı)

6351734689.png

@Silinen üye hocam testi ethernet kablosu ile mi yaptınız, yoksa kablosuz internet ile mi? Bulunduğum bölge 16MBps destekliyor. Ethernet kablosu ile 14MBps, kablosuz bağlantı ile 10MBps hız alıyorum sizce normal mi? Kablosuz bağdaştırıcı modeli Realtek RTL8723BE.

@Silinen üye hocam testi ethernet kablosu ile mi yaptınız, yoksa kablosuz internet ile mi? Bulunduğum bölge 16MBps destekliyor. Ethernet kablosu ile 14MBps, kablosuz bağlantı ile 10MBps hız alıyorum sizce normal mi? Kablosuz bağdaştırıcı modeli Realtek RTL8723BE.
Değerler gayet normal. Modem 5GHZ olsaydı daha hızlı wifi olurdu.

Son düzenleme:

Testi kablosuz yaptım. 40Mbps'ye göre 35Mbit değer gerçekten güzel. Ethernet ile hiç test yapmadım ama dahada yükseleceğini sanmıyorum. Kablo/Kablosuz bağlantıda 4 Mbps fark bana pek normal gelmedi.

Bizim yazacağımız hızlar hiçbir şeyi değiştirmez. Altyapınızı biz bilemeyiz. Bazı yerlerde çok iyi iken bazı yerlerde tam anlamıyla çöp.
Superonline da iken dediğim gibi 12-13 megabit arası alıyordum bunda ne olur bilemem banada sanki aynı olacakmış gibi geliyor fakat beni cezbeden noktası taahhüt olmayışı teşekkürler.

bence en güzel yönleri tahathüt zorbasına insanları mecbur bırakmaması. sırf bu yüzden dolayı denemekten zarar gelmezki. ben zaten iyi olacagını düşünüyorum.
Kesinlikle beni cezbeden noktası da taahhüt olmayışı. :)

Arkadaşlar ben işlemleri başlattım sizinde faydalanmanız için abonelik işlemleri ilk adımdan itibaren an ve an fotoğraflarıyla çekip sizlerle paylaşacağım bakalım neler olacak. :) 75 megabit 150 GB AKN 59,90 vaad ettiler.

Dosya Ekleri

• 1gj7bj.jpg
    1gj7bj.jpg
    99,9 KB · Görüntüleme: 193
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı