TürkNet nasıldır?

İstanbul'da kullandım 5 yıl kadar alt yapım 11-12 Mbps destekliyordu paketim ADSL idi. Sonra 2017 Mart gibi Kırklareli'ne geldim. VDSL alt yapısı mevcut olduğu için 75 Mbps hız alıyorum. Müşteri hizmetleri yok bazı kişiler için önemli olabilir ama ben sorun yaşamadığım için bir eksikliğini hissetmedim.

Tam anlamadım da dediğinizi nasıl yapayım geçerken biraz detaylı anlatır mısınız?

Sitelerinden abonelik formunu dolduruyorsunuz. Sizi arayacaklar. Sizde başka bir ISS'dan geçiş yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Bundan sonraki tüm işlemleri TürkNet kendisi halledecek. İsterseniz başvuru sayfasında bulunan telefon numarasından arayabilirsiniz.

Sitelerinden abonelik formunu dolduruyorsunuz. Sizi arayacaklar. Sizde başka bir ISS'dan geçiş yapmak istediğinizi belirteceksiniz. Bundan sonraki tüm işlemleri TürkNet kendisi halledecek. İsterseniz başvuru sayfasında bulunan telefon numarasından arayabilirsiniz.

TürkNet bağlanmak üzereyken mi Millenicom'u iptal edeceğim anladığım kadarıyla de mi?

Uzun süredir Millenicom kullanıyorum 35Mbps fiber paketi 85 TL +9 TL modem taahhütsüz 85 TL olan fiyatı 95 TL'ye çekmişler bende bu yüzden TürkNet'e geçmeyi planlıyorum nasıl sorun var mı görüşleriniz nasıl yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.
Not: TürkNet'te 100 Mbps fiber taahhütsüz 85 TL modem ücretsiz.Eki Görüntüle 672225

Modem ayarlanmış şekilde 2 günde gelir kargoyla. İyi bir internet.

Yeni konular

Geri
Yukarı