TürkNET Nasıldır?

Ramazan BODUR

Hectopat
Yer
Serik/ANTALYA
Daha fazla  
Profil Kapağı
1521921797
Kendim bir Türk Telekom kullanıcısıyım ve bu durumdan artık bıkmış durumdayım. Sözleşmenin bitmesine 2 hafta kaldı ve bende yeni bir internet sağlayıcısına geçmeye karar verdim.
Araştırırken TürkNET'i buldum. AKN yok ve 35 MBPS hız veriyorlar. Gerçekten çok hoş ve sadece 65 TL. Sizce nasıldır? TürkNET'e geçmeyi planlıyorum. Kullanan biri varsa cevap yazabilir mi? Benim 1 haftada indirdiğim GTA 5'i, biri o internetle 5 saatte indirmiş. Gerçekten mükemmel bir hız. Cevaplarınızı bekliyorum.

Çözüm
Şahsen ben TürkNet kullanıyorum. Öneririm. Fakat bazı kullanıcılar da çok yakınıyorlar. Ben 1 hafta içinde internetimi kullanmaya başladım. Bazı geceler ping yükseliyor tek derdim o. Ev telefonunuz varsa 1000 dakika da hediye veriyorlar. Çok hoş bence. Taahhüt yok zaten. deneyebilirsiniz. Hatta Arkadaşını getir kampanyası ile 1 ay ücretsiz kullanabiliriz :D
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı