TürkNet nasıldır?

Baro27Ka

Centipat
İnternet sağlayıcımızı değiştiriceğiz bunun için küçük bir soruşturma yapıyoruz. Sizce TürkNet nasıldır, kaliteli hizmet veriyor mu?

@Teacher80 @Eremenko7

35 metre falan uzağım modeme, üstelik garajda yani yeraltındayım. Loss %0,0

Eki Görüntüle 610304
Altyapı kaderimiz sanırım. En temizi fiber. Discord'dan önce Teamspeak kullanıyorduk. Server kiralamıştı arkadaşlar. O zaman Superonline kullanıyordum. Turknet kullanan arkadaşlardan biri bağlanamıyordu. Teamspeak'de free odalarda sorun yoktu. Turknet bir türlü çözemedi, sonra Discord'u duyduk geçtik. Bu sefer de Call of Duty'de sorun yaşıyoruz. Turknet çözemiyor. Turknet'in altyapısında bir sorun var, server seçiyor. Sana denk gelirse yandın yoksa iyi ve ucuz. Ben ve arkadaşlara denk geldi. Hardcore Search&Destroy'da eziyet oluyor packet loss olunca. 3'e 5'e bakmadan Telekom'a geçeceğim.
Bir ek bilgi: Packet Loss yaşayan arkadaş Telekom'a geçince farketmiş. Meğer Rainbow Six Siege'de de takıla takıla oynuyormuş önceden.
Sorun yoksa Turknet iyi ama sotun varsa işin zor.

3 veya 5 değil maalesef, aynı hız için iki katını istiyorlardı.
Turknet'te 30 Mbit'e 76 TL ödüyorum, Telekom'da İnternet Festivali tarifesi var 24 MBİT'e 80 TL. Evde interneti sadece ben kullanıyorum. Packet Loss sorununa oranla benim için cazip. Siteyi iyi kurcalamak lazım tarife araştırırken. Telekom bayileri hiç bir bilgi vermiyor bu şekildeki tarifelerden.

1 yıldan uzun süredir kullanıyorum gayet memnunum hiçbir sorun yaşamadım.

Jahrein gibi bir yayıncı 100mbit upload alıyor fakat hala yayınlarında drop oluyor. (Evinde server olmasına rağmen) pek içimin ısındığı söylenemez bu firmaya karşı.

Neden ASUS almamalıyız açıklayabilir misin rica etsem?

Neden ASUS almamalıyız açıklayabilir misin rica etsem?
Ben aldım memnun kalmadım. Wi-Fi sinyal gücü çok zayıf. Yakın zamanda Xiaomi'nin sinyal güçlendirici aparatını almayı düşünüyorum. Onun dışında arayüzü vs. güzel. Tek beğenmediğim noktası Wi-Fi sinyal gücü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…