TürkNet satın alma süreci

Araştırdım evet memnun oranı düşük ama etrafımda kullanan insanlar gayet memnun.

NetSpeed sorgulama yaptım oradan da 70 MB diyor maksimum anlamadığım şey çarşıya gittiğimde fiber hattım yok bu yüzden maksimum 16MB alabilirsin dediler. NetSpeed fiyat durumu nedir açıklarsanız.

Ben 63 TL olan paketi kullanıyorum. Sınırsız olan paket 75 TL 35 Mbps hız alıyorum 6 upload alıyorum. 63 TL'lik pakette 200 GB kota var ama bu kotayı aştığında hız düşmesi değil faturaya yansıyor. 75 TL olunca sınırsız olarak devam ediyor ama fatura 75'de kalıyor. Yani anlayacağın sen bu ay 200 GB kota kullandın 63 TL. 200 GB aştın 300 GB oldu 70 TL ödedin daha çok aştın 75 oldu artık ne kadar aşarsan aş 75'de sabit hız düşmesi kesinlikle yok.
NetSpeed sitesine başvuru yaptım 16 MB almak istediğimi söyledim bakalım geri dönüş yapacaklar mı teşekkürler.

16 Mbps neden istiyorsun onu anlamadım. Altyapın destekliyor 35 Mbps paketi neden istemiyorsun?

Şimdi aradılar beni 35MB kadar alabiliyormuşum fiber hattım yok VDSL hattım varmış falan 16MB kotasız 65 TL 35MB kotası 76 TL diye bilgi verdiler büyük ihtimalle 35MB alırım ama şu an düşünme aşamasındayım bilgiler için teşekkür ederim hepinize.

Ben Türktelekom dan geçiş yaptım, vdsl ile 75mbit hız alıyorum. Sokağa çıkma yasaklarının ilk haftaları dışında herhangi bir problem yaşamadım. Eğer bölgenizde Türktelekom un sağlam bir altyapısı varsa Türknet ile de herhangi bir sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

Size tavsiyem kaliteli bir vdsl modem alın ve her nereden alırsanız alın vdsl paketlere yönelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı