Türknet/Türk Telekom etiket takmaya gelmiyor

narg

Hectopat
Daha fazla  
İlk olarak bina içindeki ankastreye etiket takıldı ve Türknet/Teknofix görevlisi gelip hiçbir işlem yapmadan internetinizi modem gelince bağlayıp kullanabilirsiniz deyip gitti.
Biraz bekleyiş sonrası doğal olarak internet gelmeyince bir elektrikçi çağırdık ve hattı bağlattırdık, gelen elektrikçi hattı belli eden kağıdı söküp bize verdi. Fakat yine de internet gelmedi. Daha sonra arıza kaydı oluşturup gelen kişi tarafından kurulumun yapılmadığını bildirdim ve aynı kişi birkaç gün sonra tekrar geldi ve o gelene kadar yeni etiket takılmıştı, tekrar ankastreye bakıp elektrikçiye bağlattığımız kabloyu ve bağlı olduğu portu söküp kafasına göre bir yere takıp, etiket yanlış takılmış Telekom ekipleri gelip yeni etiket takacaklar dedi ve üzerinden 2 hafta geçti ne gelen var ne giden. Yolda Telekom teknik ekiplerine rastlayıp sordum ve bana etiketin doğru takıldığını ve gelmeyeceklerini söylediler. Müşteri hizmetlerini aradığımda ise gelecekler deyip geçiştiriyorlar. Ne yapmam gerekiyor işimin hallolması için bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Destek kaydı açıp modem kurulumunun yapılmadığını belirtin. Hattınız bağlanmış sadece modem kurulumu yapılacak marka model belirtirseniz hemen yardımcı olurum.

Destek kaydı açıp modem kurulumunun yapılmadığını belirtin. Hattınız bağlanmış sadece modem kurulumu yapılacak marka model belirtirseniz hemen yardımcı olurum.
Hocam ben modemi kurdum fakat ankastrede bağlantı belli değil etiket yok yani anlayacağınız. Yapacakları tek şey gelip hattımın olduğu porta etiket vurmak zaten ben her şeyi hallettim yapsalar direkt bağlayacağım.

Hayır canım öyle bir hata yapmazlar senin DSL ışığın yanıyorsa kurulum yapıp devam etmen gerekir.
DSL ışığım daha hiç yanmadı, yazıda detaylıca anlattım tekrar okursanız anlayabilirsiniz. Telekom çalışanlarının bir hatası yok gelen teknofix görevlisi kabloyu söküp kendince etiket yanlış dedi ve her şey karman çorman oldu maalesef.

Hmmm şimdi anladım demek ki Türk Telekom etiketinden sinyal alamadılar. Böyle bir durumda teknofix raporuyla ortak bir çalışma yaparlar zaten ama. Ben olsam Türk Telekom müdürlüğüne giderdim fakat sana diyecekleri cevap TurkNet destek kaydı aç onlar bize iletsin.

Ne yapmamı önerirsiniz iptal edeyim mi? Araştırdım şikayet sitelerinden Türk Telekom ortaklık yaptığı firmalarla bu problemi (etiket) hep yaşamış, kendi müşterileri bu şekilde şikayet kayıtları açmamış.

Ne yapmamı önerirsiniz iptal edeyim mi? Araştırdım şikayet sitelerinden Türk Telekom ortaklık yaptığı firmalarla bu problemi (etiket) hep yaşamış, kendi müşterileri bu şekilde şikayet kayıtları açmamış.
Elektrikçi ile bağlatın derim bu sıralar Türknet randevulara dahi gelmiyor bende elektrikçi çağıracağım. Elektrikçiler hattı bulmaya yarayan aletleri olması lazım eğer bulamaz ise yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı