TürkNet VDSL'e geçirmiyor

ALDACI

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar. 1 2 ay önce mahalleye VDSL dolabı geldi. Birkaç gün önce mahalledeki kabloları düzenlediler. VDSL dolabı gelmeden önce TürkNet bana 8 9 Mbps hız veriyordu. Dolap geldikten sonra bana 2 MBps hız vermeye başladı. VDSL geçiş talep ediyoruz VDSL port mesafesi uygun değil diyorlar. Bugün Türk Telekom arayıp VDSL altyapımızın olduğunu ve kullandığınız firma size ADSL altyapı veriyor dendi. VDSL geçiş talep edin geçirmezlerse işe firmayı değiştirin dediler. Ne yapmam lazım. Lütfen bir yol gösterin en son çare firma değiştireceğim.

Not(ilk TürkNet kullanmaya başladığımda santral 1500 metre uzaklıktaydı 1 2 ay önce 2000 metre simdi işe 2500 metre oldu:D)

A23dsız.png
sadAdsız.png
Adasdsız.png

EDİT
Üst kat komşum internet paketini yükseltmiş.

Son düzenleme:
Mesafe uzak sinyali alamabilirmisiniz diyorlar? Eğer böyleyse olsun siz beni VDSL'e geçirin de. 😂 (Ama mesafe uzaksa 80mbps alamazsın)
Türk Telekom bugün bir daha aradı. VDSL e geçme talebinde bulundunuz mu? vb. diye sordu. İnterneti onlarda hızlandırmak istiyor :D Türknet e destek kaydı açmama rağmen 1.5 gündür cevap verilmedi. Çok komik bir durum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı