TürkNet vs. Millenicom

Allah Allah. Nasıl oluyor o? Hemen başvurayım. :D
Yeni başvuranların nasıl olur bilmiyorum. Netspeed şuan F/P olarak iyi. Paket kaybı ve DNS girince çalışmıyor diyen çok, ancak Static IP almadığım halde bende dedikleri problem yok. VDSL başvurusu yaptım, boş port olunca fiyatlar da problem yoksa devam...

85 TL olmuş bu gün söyledi.
O durum şöyledir izah edeyim. Arkadaşın büyük ihtimalle kendi 35mbps paketş kullanıyordu. 10 lira farkla 50mbps'a geçebiliyorsun. Büyük ihtimalle onun altyapısı 40 mbps destekliyordur. HA öyle değilse eğer, kendisi direk Yeni Yalın pakete başvurmuştur. Haliyle paket fiyatı artmıştır. Ve hızı da desteklediği yere çıkmıştır.
Hepsi şahsi düşüncem, kesinlik içermez.

O durum şöyledir izah edeyim. Arkadaşın büyük ihtimalle kendi 35Mbps paketş kullanıyordu. 10 lira farkla 50Mbps'a geçebiliyorsun. Büyük ihtimalle onun altyapısı 40 Mbps destekliyordur. Ha öyle değilse eğer, kendisi direk yeni yalın pakete başvurmuştur. Haliyle paket fiyatı artmıştır. Ve hızı da desteklediği yere çıkmıştır.
Hepsi şahsi düşüncem, kesinlik içermez.

Hayır altyapımız aynı 80Mbps.

Vallahi onlarda arttırsa hangisi uygunsa ona geçeriz. Benim için önce fiyat sonra hizmet. Şu an bu Türknet fan boyu gibi konuştunuz.
Fanı olduğumdan değil, geçen seneki fiyat artışında da aynı muhabbet oldu. İlk önce Türknet, daha sonra diğer İSS firmaları fiyat arttırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı