TürkNet vs NetSpeed

Mr. KEY

Kilopat
Merhabalar. TürkNet ve NetSpeed ile ilgili değerlendirmelerimi paylaşacağım benle aynı durumda olan varsa fikir edinebilir. Marka övme postu değildir. 3 gün önce TürkNet'e başvuru yaptım. Özel aracım yok ve halk otobüsü kullanmak istemediğim için(3 saatte bir çalışıyorlar ve virüs nedeni ile hijyenik bulmuyorum) kurye ile evrakları göndermelerini rica ettim 29 TL masrafı oluyormuş kabul ettim ve konuştuğum yetkili bayan 2 gün içinde kesin gelmiş olurlar dedi. 3 gün oldu ne gelen var ne giden. Müşteri hizmetlerini arıyorum muhattap yok telesekreter Online işlemlere yönlendiriyor. Online işlemlerde derdimi yazdım geri dönüş alamadım. Başvuru yaptığım numara ile müşteri hizmetlerine bağlanamadığım için farklı numara ile arayıp işlemlerimi iptal ettirmek istedim. Zaten herhangi bir evrak imzalamadığım için yetkili ücret ödemezsiniz dedi. Dosyam 1 ay içinde kapatılıyormuş. Sonrasında NetSpeed'i aradım konuştuk paketi ayarladık ve virüs salgını yüzünden işlemleri zorlaştırmamak için evrak gönderimini kaldırdık arayıp başvuru yapmanız yeterli oluyor dediler. Sadece ekipler geldiğinde kimlik fotokopisi vermem yeterli oluyormuş. Böyle çözüm odaklı çalışanların kazanmalarını istiyorum açıkçası. Her şeyden önce vizyonu olmalı bir kurumun. Diyeceklerim bu kadar. Farklı detayları sormak isteyen varsa buyursun cevaplayabilirim.

Anlaşmaları var ise 29 TL tutmaz. Anlaşma var ise kendileri öder veya ücret 10 TL tutarını aşmaz. Gönderecekleri 2-3 kağıt parçası. Koli göndermiyorlar ya? Anlaşmasız ben de gönderiyorum 30-40 TL tutarında kargo.
Kargoya kendim gidip postalarsam ücretsizmiş.Ama özel aracım yok kargo şirketi ile aram 20+ km ve halk otobüsüne binmek istemedim zaten saatleri 3 saatte bir.Dilersem kargo şirketinin kuryesi evime kadar gelip evrakları imzalatıp geri götürüyor ve şirkete postalıyormuş bu işlemin ücreti 29TL imiş.Bunları TürkNet müşteri hizmetlerinden konuştuğum yetkili hanımefendi söyledi.Bende 29TL sağlıktan önemli değil diye düşünerek kabul ettim.Yanlış anlaşılmasın kuryeye ne olursa olsun demedim.Sonuçta şirket aracı ile geleceği için bir sorun olmaz diye düşündüm.

Kargoya kendim gidip postalarsam ücretsizmiş.Ama özel aracım yok kargo şirketi ile aram 20+ km ve halk otobüsüne binmek istemedim zaten saatleri 3 saatte bir.Dilersem kargo şirketinin kuryesi evime kadar gelip evrakları imzalatıp geri götürüyor ve şirkete postalıyormuş bu işlemin ücreti 29TL imiş.Bunları TürkNet müşteri hizmetlerinden konuştuğum yetkili hanımefendi söyledi.Bende 29TL sağlıktan önemli değil diye düşünerek kabul ettim.Yanlış anlaşılmasın kuryeye ne olursa olsun demedim.Sonuçta şirket aracı ile geleceği için bir sorun olmaz diye düşündüm.
Evet haklısınız. Bir çok anlaşma var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı