TürkNet vs Superonline

ozgurbugra5461

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
E-Ticaret
İstanbul / Bayrampaşa'da ikâmet ediyorum. İnternet hizmeti almaya karar verdim lâkin hangi firmayı seçeceğimi bilmiyorum. Müşteri hizmetleri ile görüşmelerim ve araştırmalarım sonucu aşağıdaki verileri elde ettim. Sizlerin fikrini almak istiyorum.

Firma Ve Paketler;
* TürkNet : "Özgür İletişim" ( 150 GB AKN + 100 MBps hız + taahhüt yok = 59,99 TL.)
* Superonline : VDSL hizmet + 24 MBps hız + 50 GB AKN + 24 ay taahhütlü + abonelik süresince modem ücretsiz (abonelik bitiminde modemi geri iade etmemiz gerekiyormuş. Kiralama gibi) = 62,90 TL.

İkisi arasında kaldım. Türk Telekom, Superonline'ın paketinin aynısını modem ile birlikte 66,90 TL gibi bir tutarla veriyor.

YouTube'da video paylaşımı yapıyorum. Online FPS oyunları oynuyorum. ayrıca evde interneti kullanacak kişi sayısı 3. Bunu göz önünde bulundurursak;

- Sizce hangi firmayı seçmeliyim?
- Başka önereceğiniz bir firma var mı?

Not 1 : UyduNet bölgemde çekmiyor.
Not 2 : uçuk tutarlar önermeyin lütfen.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Biz 1 ay önce maalesef telefon kurbanı sonucu ttnete geçtik türknetliydik oysa ki.
Şöyle söyleyeyim fiyatını hakediyor. Bizim tarifede 16 MBps hız 150 GB AKN vardı. 16 MBps'in 13'ünü veriyordu. İnternet kesintileri yılda 2 veya 3 kez yaşadım bunu da doğal karşılamak gerek. Yani uzun lafın kısası Türknetten yanayım ben. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı