TürkNet Wi-Fi kopma problemi

Zerolite

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
TürkNet üzerinden Wi-Fi ile saniyelik kopmalar yaşıyorum. Bunun sebebi nedir? PC'de lan kablosu ile bağlanıyorum ancak sıkıntı yaşamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizde sorun var sadece WiFi kullanırken sıkıntı oluyor ve ethernet ile sorun olmuyorsa. Modem değiştirebilir ya da iyi bir router alabilirsiniz. Yalnız bu durumun Türknet ile bir alakası yok, modeminiz sorunluysa adamlar ne yapsın?

TürkNet üzerinden Wi-Fi ile saniyelik kopmalar yaşıyorum. Bunun sebebi nedir? PC'de lan kablosu ile bağlanıyorum ancak sıkıntı yaşamıyorum.
Bende türktelekom kullanıyorum modemim Huawei HG630A modeli telefonda Wi-Fi kopma sorunu yaşıyorum ayarlara girip tekrar bağlan yapıyorum arada gidiyor bu sorunlar genelde modem kaynaklı oluyor diye biliyorum.

Modeminizde sorun var sadece WiFi kullanırken sıkıntı oluyor ve ethernet ile sorun olmuyorsa. Modem değiştirebilir ya da iyi bir router alabilirsiniz. Yalnız bu durumun Türknet ile bir alakası yok, modeminiz sorunluysa adamlar ne yapsın?
modemi yeni aldım nasıl sorunlu olabiliyor ? modem üzerinden vs de gitmiyor yarım saniyelik bir olay türknet'e söylediğimde de biz kablo üzerinden bağlantı sağlıyoruz diyor.
Modem ismi nedir. ? Yazılım güncel mi. ?
Zyxel VMG1312-B10D güncel sürümünü bulamadım bulabilirseniz atabilirmisiniz

modemi yeni aldım nasıl sorunlu olabiliyor ? modem üzerinden vs de gitmiyor yarım saniyelik bir olay türknet'e söylediğimde de biz kablo üzerinden bağlantı sağlıyoruz diyor.

Zyxel VMG1312-B10D güncel sürümünü bulamadım bulabilirseniz atabilirmisiniz

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı