Türknet'e geçilir mi?

Ben taahhütsüz Millenicom 'u aralık 2018 den itibaren aktif müşteriyim.. ttnet yada sol alt yapın varsa sıkıntı olmuyor. Sormak isterseniz yardımcı olurum. Taahhütsüz 100 bit 79,90 TL den aboneyim.Millenicom a gelene karşılıklı 1 ay bedava promosyon kodu 731 38 C 57 . Arkadasinizin bu kodla beraber 08503330333'u arayarak basvurmasi ve basvurunun tamamlanması gerekmektedir.

4 yıldır turknet kullanıyorum. 70 mbbit indirme hızı alıyorum.Upload 4mbbit. Evet memnunum. 3 ay öncesi yapa hizmetinden yararlanmak istedim. Talep ettikten sonra 1-2 ayda açtığım destek ve çözüm talebi 20 kez olmuştur. 4 yılda açmadığım destek ve çözüm talebini 1-2 ayda açtım. 2-3 aydır yaşadığım problem sık sık internet kopması 2-3 dk sonra tekrar internetin gelmesi. Turknet blog sitesi yapa hizmeti 180 santral kurduklarını benim yaşadığım şehirde 4 santral merkezi olduğu halde yapa hizmetine geçemedim. Zaten 3 aydır başıma gelenin sebebide yapa oldu. Yapa hizmeti suanda aktif değil. Yapa hizmeti olduğunda otomatik geçiş işlemi yapılacak telefon sms ile bildirileceksiniz. (turknet geçiş yapıp en çok sıkıntı yaşanan sık sık internetin kopması, benimde başımda 1-2 aydır var.)

Turknet kızdığım nokta yapa hizmeti var diyor, geçiş işlemi yapmak istediğimde şuan yapa hizmeti çalışmalar devam ediyor.

Forumda kullanıcılarımızın deneyimlediği Millenicom, Oris Telekom, Net Speed, Türk NET gibi firmalarda en iyi fiyatı kim biçiyorsa ona geçin. Bu firmalar Turkcell ve Türk Telekom alt yapısını kullandığından, Alt yapı ne kadar sağlıklıysa o kadar iyi hizmet veriyorlar.

Bazı bölgelerde Turknet YAPA altyapısında telekomun 4 mb upload sınırına takılmayıp, 100 mb/s download ve daha önemlisi upload alabiliyorlar. Diğer türlü hepsi aynı zaten dediğiniz gibi.
4 yıldır turknet kullanıyorum. 70 mbbit indirme hızı alıyorum.Upload 4mbbit. Evet memnunum. 3 ay öncesi yapa hizmetinden yararlanmak istedim. Talep ettikten sonra 1-2 ayda açtığım destek ve çözüm talebi 20 kez olmuştur. 4 yılda açmadığım destek ve çözüm talebini 1-2 ayda açtım. 2-3 aydır yaşadığım problem sık sık internet kopması 2-3 dk sonra tekrar internetin gelmesi. Turknet blog sitesi yapa hizmeti 180 santral kurduklarını benim yaşadığım şehirde 4 santral merkezi olduğu halde yapa hizmetine geçemedim. Zaten 3 aydır başıma gelenin sebebide yapa oldu. Yapa hizmeti suanda aktif değil. Yapa hizmeti olduğunda otomatik geçiş işlemi yapılacak telefon sms ile bildirileceksiniz. (turknet geçiş yapıp en çok sıkıntı yaşanan sık sık internetin kopması, benimde başımda 1-2 aydır var.)

Turknet kızdığım nokta yapa hizmeti var diyor, geçiş işlemi yapmak istediğimde şuan yapa hizmeti çalışmalar devam ediyor.

Santrale uzaksanız veya sizin bağlı bulunduğunuz saha dolabına bakır yerine fiber kkopla geliyorsa YAPA'ya geçemezsiniz. YAPA TurkNet için daha karlı bir operasyon. Emin ol geçebilirsen geçirirlerdi.

Bazı bölgelerde Turknet YAPA altyapısında telekomun 4 mb upload sınırına takılmayıp, 100 mb/s download ve daha önemlisi upload alabiliyorlar. Diğer türlü hepsi aynı zaten dediğiniz gibi.

Santrale uzaksanız veya sizin bağlı bulunduğunuz saha dolabına bakır yerine fiber kkopla geliyorsa YAPA'ya geçemezsiniz. YAPA TurkNet için daha karlı bir operasyon. Emin ol geçebilirsen geçirirlerdi.

Şehir merkezindeyim. Evdeki internetim ttnet alt yapısı verilmektedir. Süperonline kendi fiber hattını çekti. Şehir merkezinden 1-2 km uzaklıktayım
TekirdagÇERKEZKÖY-157
TekirdagÇORLU-157
TekirdagDMS100-200-158
TekirdagKAPAKLI-157
1 aydır bekleyen yorumum.

Dosya Ekleri

• tttt.PNG
    tttt.PNG
    53,4 KB · Görüntüleme: 57
Son düzenleme:
Şehir merkezindeyim. Evdeki internetim ttnet alt yapısı verilmektedir. Süperonline kendi fiber hattını çekti. Şehir merkezinden 1-2 km uzaklıktayım
TekirdagÇERKEZKÖY-157
TekirdagÇORLU-157
TekirdagDMS100-200-158
TekirdagKAPAKLI-157
1 aydır bekleyen yorumum.

Şehir merkezine uzaklığın değil santrale uzaklığın önemli. YAPA'da 70 down alman için santrale çok yakın olman gerekiyor. Eğer sen YAPA'ya geçirildiğinde hızın kayde değer şekilde düşücekse seni sistem YAPA'ya geçirmiyor. He Turknet'e dersen ben 70 down değilde 35 down'a (sayıları sallıyorum) razıyım benim için upload'ın yüksek olması daha önemli, adamlar seni arada kesintisiz bir bakır kablo varsa seve seve geçirirler.

Merhabalar TürkNetin nasıl olduğunu merak edenler şimdi sizin için aklınızda kalan bazı soruları cevaplayalım

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO
1- Türknet müşteri hizmetlerini nasıl?
Cevap : Genelikle 5 İla 40 Dk İçinde Ulaşırsınız
2 - TürkNet kopmalar oluyor mu?
Cevap : uzun süredir kullanıyorum hiç kopma Olmadı
3 - TürkNet neden bu kadar olumsuz yorumları var?
Cevap : Genelikle farkederseniz bilinçsiz insanlar kötü yorum yapıyor sorun genel olarak kendilerinde oluyor ama firmayı suçluyorlar bazen sorun oluyor ama cozuyorlar
4 - TürkNet Kurulum Kac Gün Sürer
Cevap : Belgelerin Turknete Ulaştıktan 2 İla 6 Gun Arasında
5 - NASIL İLK AY BEDAVA TÜRKNET KULANİRİM ?
Cevap : TurkNete Abone Olurken Bu Kodu Müşteri Hizmetlerine Söylerseniz İlk Ay Sizde Bende Ücretsiz Kulanırız

TÜRKNET DAVET KODU : IXO58UJ77IWO O KADAR YARDİMCİ OLDUM KODUMUZU Bİ KULANİRSİN ARRİK
Dostum kodunu kaydetmiştim bugün verdim, fatura ödemeni geciktirmezsen diğer ay ücretsiz kullanabileceksin hayırlı olsun :)

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı