TürkNet'e geçmek mantıklı mı?

Akame3142

Hectopat
Merhabalar uzun süredir TTNET kullanıyorum ve son 2-3 haftadır sürekli kesinti, Online oyunlarda yüksek ping sorunu yaşamaya başladım ve değiştirmek istiyorum. Bu durumda aklıma TürkNet geldi ve altyapımı sorgulattım. Aktif altyapılarında olduğumu söylüyorlar. İnternette haklarında birçok kötü yorum gördüm ve biraz tereddütteyim. Sizce geçilir mi? Kullanan arkadaşlar yorumlarını belirtirse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar uzun süredir TTNET kullanıyorum ve son 2-3 haftadır sürekli kesinti, Online oyunlarda yüksek ping sorunu yaşamaya başladım ve değiştirmek istiyorum. Bu durumda aklıma TürkNet geldi ve altyapımı sorgulattım. Aktif altyapılarında olduğumu söylüyorlar. İnternette haklarında birçok kötü yorum gördüm ve biraz tereddütteyim. Sizce geçilir mi? Kullanan arkadaşlar yorumlarını belirtirse sevinirim.
Ben de benzer sorunlardan muzdariptim ve aynı şekilde kötü yorumlardan ötürü tedirgindim ancak geçince düşük hız ve yüksek ping sorunlarım çözüldü. Tabii şans işi.

TürkNet çok yavaştı bir zamanlar. Kullanan birilerine sor. Testlerini izle.
[Edit: Birkaç Arkadaşa sordum. Kötü dediler. Sözleşmelerinin bitmesini bekliyorlar. Size Turkcell veya Vodafone Fiber max öneririm[eğer fiber altyapı varsa]]

3 Yıldır TürkNet kullanan birisi olarak sana şunları söyleyebilirim.
Ben 4 ay önce altyapım desteklediği için 100 Mbps pakede geçtim hızlardan çok memnunum.
91 download,7.5 upload veriyor. 95 TL ödüyoruz her ay bu hıza.

TürkNet'in bana göre kötü yanları ise şunlar;

Bir problem yaşadığınızda internetinizle alakalı, arayıp bu sorunu konuşabileceğiniz herhangi bir müşteri destek hattı yok. Sadece yeni abonelikler için sizi canlı müşteri temsilcisine bağlıyorlar.
Eğer bir problem yaşarsanız TürkNet sitesinden destek talebi oluşturmalısınız.
Çok nadir kopmalar meydana gelebiliyor. Oyun içi ping sorunları ile karşılaşmadım.

Eğer gerçekten hızlı bir internet istiyorsanız TürkNet'e geçebilirsiniz fakat bunları göze almalısınız.
Sevgilerle 🙂

Alt yapın iyi ise geçmeni öneririm dostum benim alt yapım çok iyi anlık indirmelerde 12Mbps indirme alıyorum mesela TürkNet bana daha fazla alabileceğimmi söylüyor ama bilmiyorum Turkcell'den şu an çok memlunum. İnternete çok öven var bir dene tahatüttsüz.

TürkNet çok yavaştı bir zamanlar. Kullanan birilerine sor. Testlerini izle.
[Edit: Birkaç Arkadaşa sordum. Kötü dediler. Sözleşmelerinin bitmesini bekliyorlar. Size Turkcell veya Vodafone Fiber max öneririm[eğer fiber altyapı varsa]]
Hocam bildiğim kadarıyla TurkNet'te taahhüt yok. Zaten her yerde bu vurgulanıyor.İstedikleri zaman iptal edebiliyorlar. Ben mi yanlış biliyorum? Neden sözleşme bitmesini bekliyorlar?

Geri
Yukarı