TürkNet'e geçmek mantiklı mı?

DorukDoruk

Decapat
Arkadaşlar Vodafone ile olan sözleşmem bu yıl içinde bitiyor, altyapısına güvendiğimden dolayı TTNET almak istiyorum fakat arkadaşlarım TürkNet'e gecmemi söyledi, sizce TürkNet'e geçsem mantıklı bir davranış olur mu? Sıkıntı yaşar mıyım?

Herkes birşeyler söylüyor fakat bende millenicom'dayım ve yaşadıklarımdan birazını anlatayım. 11 gündür internetim yok. Kimse ilgilenmiyor ve ulaşmak çok zor. Ulaştığında da papağan gibi "sorununuz hakkında kayıt oluşturuldu aciliyetiniz bildirildi" diyorlar. Siz siz olun bu tarz şirketlere bulaşmayın derim. Memnun kalanlarda vardır fakat bu tarz olaylar yaşama ihtimaliniz yüksek.

Herkes birşeyler söylüyor fakat bende millenicom'dayım. 11 gündür internetim yok. Kimse ilgilenmiyor ve ulaşmak çok zor. Ulaştığında da papağan gibi "sorununuz hakkında kayıt oluşturuldu aciliyetiniz bildirildi" diyorlar. Siz siz olun bu tarz şirketlere bulaşmayın derim. Memnun kalanlarda vardır fakat bu tarz olaylar yaşama ihtimaliniz yüksek.
TürkNet'te böyle bir şey yaşamadım. En geç 2 saate cevap verip fiziksel bir sorun varsa ertesi gün ekip gönderiyorlar. Tabi Ankara'da olmam bunun sebebi olabilir.

TürkNet'te böyle bir şey yaşamadım. En geç 2 saate cevap verip fiziksel bir sorun varsa ertesi gün ekip gönderiyorlar. Tabi Ankara'da olmam bunun sebebi olabilir.
Hocam dediğim gibi değişkenlik gösterebilir. Bende Bursa'da yaşıyorum ama sanki uzayda yaşıyormuşum gibi geçen hafta cuma gününden beridir ekip yollayacaklar.

Eğer alt yapınızda yapa desteği var ise tadından yenmez. Ancak müşteri hizmetleri kısmında büyük bir problemi var TurkNet'in. Onun dışında güzel bir firma.

YAPA dan kastınız bu listede olan yerler ise yaşadığım yer bulunmuyor.

Geri
Yukarı