Türknet'e Geçmek Mantıklı mı?

Sıkıntı değil. İptal için dilekçemi gönderdikten sonra 1 hafta içinde iptal etmekle yükümlüler. Diğer türlü birkaç referansım var. Tickete ne yazdıysam 2-3 saate cevap geldi.
Ama bizim 6 ay oldu halen faturasını ödüyoruz, BTK'ya da şikayet ettik sonuç yok.
Bunu nasıl açıklayabilirsin?

Ben niye açıklayayım? Yetkili ben miyim? Hiç sormadınız mı niye iptal edilmiyor diye? Desteğe sorsaydınız bari.
İnsan yok ki soralım :) İnternet bağlatmak istiyorum bahanesiyle sonunda bir temsilciye ulaşmaya başardım, iptal etme amacım olduğunu duyunca telefonu yüzüme kapattı :)

İnsan yok ki soralım :) İnternet bağlatmak istiyorum bahanesiyle sonunda bir temsilciye ulaşmaya başardım, iptal etme amacım olduğunu duyunca telefonu yüzüme kapattı :)

Dediğim gibi şunana kadar arama gereği duymadım. Kontrol ettim desteğe ek bir belge göndermişim onu bildirmek için yazmışım onda da dediğim gibi 3 saat sonrası cevap gelmiş.

Ben TurkNet'e geçtiğimde 15 Mbps alıyordum. Kısa zaman sonra 16 Mbps download 1,5 Mbps upload oldu. Sonra VDSL'le geçti 24/2 Mbps, sonra 30/3 Mbps ve en son 40/8 Mbps oldu. Ne ben kimseye talepte bulundum ne de onlar sordu. Kendi kendine hız artıyor ama fiyat sabit. Ayrıca cidden çok stabil. Değer mi değmez mi siz düşünün. Şu an da 40 Mbps download, 8 Mbps upload için 65 lira ödüyorum.

Ben TurkNet'e geçtiğimde 15 Mbps alıyordum. Kısa zaman sonra 16 Mbps download 1,5 Mbps upload oldu. Sonra VDSL'le geçti 24/2 Mbps, sonra 30/3 Mbps ve en son 40/8 Mbps oldu. Ne ben kimseye talepte bulundum ne de onlar sordu. Kendi kendine hız artıyor ama fiyat sabit. Ayrıca cidden çok stabil. Değer mi değmez mi siz düşünün. Şu an da 40 Mbps download, 8 Mbps upload için 65 lira ödüyorum.
Keşke bende YAPA altyapısında olsam. Bizim kablolar saha dolabından geliyor o yüzden buraya YAPA gelmez dediler Türknet'in FB grubundakiler. Siz santrale yakın mısınız?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı