Türknet'in Yeni Fiber Paketleri

Şu an sadece kendi altyapıları üzerinden veriyorlar. Özellikle upload hızları çok iyi ve fiyatlar çok uygun bu hızlara göre. Bu uploadları diğer malum firmalardan aldığınızda 4 hatta bezen 5 haneli fiyatlar ödüyorsunuz aylık. Altyapının yaygınlaşmasını ve yakın zamanda bizim de Türkiye sınırları içerisinde uygun fiyata 50-100-150 Mbps gibi upload hızları görmemiz umuduyla :) Son kullanıcı olarak rekabet istiyoruz, çok daha fazlasını verebilecekleri halde 4-5 Mbit upload ile sınırlanmayı değil.

Fiber İnternet - TurkNet ile Işık Hızında İnternet — TurkNet

Eki Görüntüle 474838

Edit: Fiber tamamen kendi altyapıları olduğu için 7/24 canlı müşteri hizmetleri de açmışlar :D Bu canlı müşteri hizmetleri sadece fibere özel.

Ben 100 MBPS paket kullanıyorum 86 TL. Burada ise Fiber, üstelik 50 MBPS upload 76 TL gözüküyor. Ben bu pakete geçebiliyor muyum acaba? Bir bilginiz var mı? Geçersem aynı fiyatı mı öderim yoksa 76'ya mı düşer.

Ben 100 MBPS paket kullanıyorum 86 TL. Burada ise Fiber, üstelik 50 MBPS upload 76 TL gözüküyor. Ben bu pakete geçebiliyor muyum acaba? Bir bilginiz var mı? Geçersem aynı fiyatı mı öderim yoksa 76'ya mı düşer.
76 ödersin.
Bu arada hocam adresiniz nerede?

Peki geçişi nasıl yapacağım? Turknet online işlemler-paket değişikliği bölümünde öneri olarak Fiber paket çıkmıyor. Online işlemlere girmeden altyapı sorgulattığımda ise 35 MBPS gözüküyor fakat ben halihazırda 100 MBPS paket kullanıyorum. Tam olarak ne yapmam lazım acaba? Online işlemlere girip yukarıda ki linke girince mi geçiş yapabileceğim? (Şuan'da PC üzerinden online işlemlere giremiyorum kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğum için. Mobil üzerinden giriyorum ve orada paket değişikliği bölümünde fiber önerisi gelmiyor. Eve geçince akşam üzeri PC üzerinden de deneyeceğim.) Ama yine de sormak istedim tam olarak nasıl geçiş yapacağım? Paket değişikliği bölümünde öneri olarak çıkması mı gerekiyor?

Peki geçişi nasıl yapacağım? Turknet online işlemler-paket değişikliği bölümünde öneri olarak Fiber paket çıkmıyor. Online işlemlere girmeden altyapı sorgulattığımda ise 35 MBPS gözüküyor fakat ben halihazırda 100 MBPS paket kullanıyorum. Tam olarak ne yapmam lazım acaba? Online işlemlere girip yukarıda ki linke girince mi geçiş yapabileceğim? (Şuan'da PC üzerinden online işlemlere giremiyorum kullanıcı adımı ve şifremi unuttuğum için. Mobil üzerinden giriyorum ve orada paket değişikliği bölümünde fiber önerisi gelmiyor. Eve geçince akşam üzeri PC üzerinden de deneyeceğim.) Ama yine de sormak istedim tam olarak nasıl geçiş yapacağım? Paket değişikliği bölümünde öneri olarak çıkması mı gerekiyor?
Fiber için sıfırdan başvurun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı