Türksit oyuncu koltuğu nasıldır?

bellammy07

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar türksit oyuncu koltukları fiyat olarak diğer muadillerine göre bir tık iyi gibi.
F/P olarak önerir misiniz?
Genel olarak düşüncelerinizi rica edeceğim.

Arkadaşlar türksit oyuncu koltukları fiyat olarak diğer muadillerine göre bir tık iyi gibi.
F/P olarak önerir misiniz?
Genel olarak düşüncelerinizi rica edeceğim.

Şu anda türksit koltuğunda otuyorum ne zio gibi kaliteli değil ne de çan Çin çon herhangi kötü bir marka kadar kötü değil tek kötü yanı dirseklerini koyduğun yer soyulabiliyor.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler. Aslında amaç para biriktirmek değil de sadece oyuncu koltuğu adı altında bir dünya para vermek saçma mı acaba diye düşünüyorum.
Bundan dolayı da görüntüsü de hiç fena gelmedi açıkçası sizlere sormak istedim.
Havk kullanıcıları da çok sert olduklarından bahsetmişlerdi havk konusunda da aslında soru işareti var.
Bir diğeride andromeda isimli koltuk.
Havk-andromeda-türksit Bermuda şeytan üçgenindeyim diğer görüşleri beklerim saygılar.
Saçma bir tercih etmek istemiyorum malum günün 5-6 saati koltukta oyun başındayız.

Değerli görüşleriniz için teşekkürler. Aslında amaç para biriktirmek değil de sadece oyuncu koltuğu adı altında bir dünya para vermek saçma mı acaba diye düşünüyorum.
Bundan dolayı da görüntüsü de hiç fena gelmedi açıkçası sizlere sormak istedim.
Havk kullanıcıları da çok sert olduklarından bahsetmişlerdi havk konusunda da aslında soru işareti var.
Bir diğeride andromeda isimli koltuk.
Havk-andromeda-türksit Bermuda şeytan üçgenindeyim diğer görüşleri beklerim saygılar.
Saçma bir tercih etmek istemiyorum malum günün 5-6 saati koltukta oyun başındayız.

Hocam ben normal mutfak sandalyesi kullanıyordum geçen sene xDrive 15'li satın aldım artık bel ve sırt ağrısı yaşamaz oldum ve aşırı rahat geliyor. Koltuk bence deneyip oturarak alınmalı oyuncu olmayan ama ortopedik koltuklarada bakılabilir.

Geri
Yukarı