Fiber internet geliyor!

Türk Telekom ekibinin keyfine kalmis bir şey o TurkNet'inde oyle adamlar kutuyu takiyor 1 yil gozukmuyor babam sut almaya gitti hikayesi gibi sonra bir anda geliyor oglum - sen kimsin baba masali.

Hakklısın biraz oyle umarım 1 ay içinde veya haftalar içinde kullanıma hazır hale gelir senelerdir ADSL-VDSL kullandım fiber gücünü gormek istiyorum :D

Sakıncası yoksa sorabilir miyim, nerede oturuyorsunuz?

Maalesef.

Ankara'nın orta yerinde 35 Mbps kullanıyorum mutluyum.

Benim 2. hatım 35Mbps bende mutluyum taki fiber gelene kadar :D fakat 2. hatım 2. ev olduğu için onda halla VDSL altyapı var neseki altyapı 100Mbps'e kadar destekli. 1. hatım olan 1. ev ona fiber gelmektedir.

Bizim 12Mbps neremiz yaşlı olsun :(

Ben 4 sene 1 Mbps kullandım. Kalan seneler 24Mbps kullandım. 1. hatımda siz düşünün. Ve sonunda fibere kavuşuyorum sadece haftalar-aylar kaldı sanırım :D

Hocam şehir nedir? Bizim şehirde bile yok :D

Sizin şehirde nasıl fiber yok? 81 ilde Telekom'un altyapısı var?

Bilgi güncellemesi:
Bolgemizde ont cihazı Nokia veriliyormuş bizede Nokia verilecek altyapısal olarak. Sorun dert etmiyorum aslında hız limitleri 95'ten 110-115 civarına sabitlenmiş deniliyor. Tek sorun bufferbloat onu da düzeltilir inşallah.

Son düzenleme:
Hakklısın biraz oyle umarım 1 ay içinde veya haftalar içinde kullanıma hazır hale gelir senelerdir ADSL-VDSL kullandım fiber gücünü gormek istiyorum :D

Maalesef.

Benim 2. hatım 35Mbps bende mutluyum taki fiber gelene kadar :D fakat 2. hatım 2. ev olduğu için onda halla VDSL altyapı var neseki altyapı 100Mbps'e kadar destekli. 1. hatım olan 1. ev ona fiber gelmektedir.

Ben 4 sene 1 Mbps kullandım. Kalan seneler 24Mbps kullandım. 1. hatımda siz düşünün. Ve sonunda fibere kavuşuyorum sadece haftalar-aylar kaldı sanırım :D

Sizin şehirde nasıl fiber yok? 81 ilde Telekom'un altyapısı var?

Bilgi güncellemesi:
Bolgemizde ont cihazı Nokia veriliyormuş bize de Nokia verilecek altyapısal olarak. Sorun dert etmiyorum aslında hız limitleri 95'ten 110-115 civarına sabitlenmiş deniliyor. Tek sorun bufferbloat onu da düzeltilir inşallah.

Nokia iyidir yegenim.

Yeni konular

Geri
Yukarı