TürkTelekom Fiber Tarife 16Mbps İnternet, 16Mbps İndirme Hızı Almak

Arkadaşlar her ne kadar müşteri hizmetlerine danışmak gerekse de önce bir altyapı sorgulaması sonrada bina için altyapının sorgulanması gerekiyor isterseniz size 100mbps internet verilsin binada altyapı yoksa hiç. İnternet özellikle 2019 yılında daha da önemli oldu oyunlar, filmler 100GB olmaya başladı ve şuan ki internet hızları ile bunlar günler alabiliyor.

Bu gün TürkTelekom Müşteri Hizmetleri ile görüşme sağladım, bulunduğum yerde Fiber Altyapı olduğunu söylediler. Ben de 16Mbps limitsiz internet bana uyduğu için 16Mbps ile saniyede kaç MB indirebileceğimi sordum. saniyede 16 Mb (16 MB/S) indirme hızı alabileceğimi söylediler.
Normalde 16 mbps saniyede en fazla 2-3 MB indirme hızı vermiyor mu? Kafam karıştı bu konuda, yardımlarınızı bekliyorum.
Not : Bulunduğum alt yapı TürkTelekoma ait ve ben şu anda SuperOnline kullanmaktayım, TürkTelekom SuperOnline'a en fazla 8Mbps hız veriyor ve bende onu kullanıyorum, alabildiğim maximum indirme hızı 900kbps/s . TürkTelekom Fiber olarak 50mbps hız destekliyor.( Müşteri hizmetlerindeki kadın bana 50mbps alırsam '' saniyede 50 megabayt indirebileceğimi söylüyor :D . Dalga mı geçiyorlar yoksa çalışan mı yanlış biliyor? Biri beni aydınlatsın lüfen.
Onlar yanlış biliyor, sen doğrusunu biliyorsun. Bu söylediğimde ciddiyim, dalga felan geçmek olarak anlama. Sen doğru biliyorsun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı