Türk Telekom 16Mbps internet az görünüyor

EmreSunars

Hectopat
Yer
Samsun-Havza-Kocapınar
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 5 1600AF
Sapphire Pulse Rx 580 8gb OC
Kingston Hyperx Fury 8X2 3200mhz rgb
Adata SU630 240GB
WD BLUE 1TB 7200RPM
Meslek
Öğrenci
Normlade 1-2 yıl önce upload hızı ülkemizde zaten düşüktü ama Türk Telekom kullanıcısıyım ve Türk Telekom upload hızını 3-4'e yükseltti 16Mbps'lik paket kullanıyorum upload hızım taş çatlasa 1'i görüyor ancak aynı paketi kullanan amcamsa 4Mbps upload alıyor neden.

resim_2021-05-19_202155.png

Normlade 1-2 yıl önce upload hızı ülkemizde zaten düşüktü ama Türk Telekom kullanıcısıyım ve Türk Telekom upload hızını 3-4'e yükseltti 16Mbps'lik paket kullanıyorum upload hızım taş çatlasa 1'i görüyor ancak aynı paketi kullanan amcamsa 4Mbps upload alıyor neden.

Eki Görüntüle 1031224
Kablolu mu kullanıyorsunuz acaba?

Eki Görüntüle 1031224
O senin altyapınla alakalı kardeş fiber altyapı gelmişse mahallene upload hızını yükseltiyorlar. Senin orda yok demekki.

1-2 yıl önce değil upload hızlarımız hala düşük. Fiber hatlarda bile 10 Mbps upload veriyorlar. Sizin probleminiz ADSL altyapıdan kaynaklanmakta. ADSL altyapıda daha fazlasını alamazsınız zaten.

1-2 yıl önce değil upload hızlarımız hala düşük. Fiber hatlarda bile 10 Mbps upload veriyorlar. Sizin probleminiz ADSL altyapıdan kaynaklanmakta. ADSL altyapıda daha fazlasını alamazsınız zaten.

Aynı şeyi bende düşündüm amcamla Türk telekoma sorduk maksimum amcamın interneti kaç Mbps'ye yükseltilir diye 16'dan yukarı paket desteklemez dedi ama VDSL 50Mbps'ye kadar veriyor sonra sorduk amcamın oturduğu yerdeki altyapı türünü ADSL dediler.

Yeni konular

Geri
Yukarı