TürkTelekom upload hızı halen yükselmedi

Benim download 25mbit'e çekildi 75mbit den acaba bir tek bendemi böyle diye düşünüyordum evet bir tek bende böyleymiş.😂
tek sende böyle değil araştırdıgımda bende dahil upluad ve dowland hızları manuel olarak düşürmüşler. bunun hakkında söyledim sorun yok diye geçiştirdiler. 1 haftadır ekip gelmesini bekliyorum.

Benin upload değerleri yükselmiş şimdi fark ettim.
2020-04-18_01-17-24.png

tek sende böyle değil araştırdıgımda bende dahil upluad ve dowland hızları manuel olarak düşürmüşler. bunun hakkında söyledim sorun yok diye geçiştirdiler. 1 haftadır ekip gelmesini bekliyorum.
Oh be içim rahatladı ama ne bir haber verdiler ne başka bir şey yaptılar yoğunluk olabilir bunu saygıyla karşılarım ama habersiz olması ve yine aynı faturayı ödeyecek olmamız beni biraz firmadan soğuttu.

TürkTelekom upload limitlerini 2 katına çıkaracaktı ancak benim internetim hala yükselmedi. 24MBPS paketi kullanıyorum.
Arkadaşlar bu hız yükseltme olayı sadece Türk Telekom Fiber ve VDSL altyapısını kullanan kişiler için. ADSL'de böyle bir şey söz konusu değil. Ayrıca bu demek değildir ki her Fiber ve VDSL müşterisinin hızı artacak. Belli başlı hız artırımını destekleyecek güçte altyapısı olan bölgelerde 1 Haziran'a kadar uploadlar sekize çıkarılacak. Aynı durum Superonline'da sadece fiber kullanıcıları için geçerli. Onlar da 1 Haziran'a kadar uploadları yirmiye çekti.

TürkTelekom upload limitlerini 2 katına çıkaracaktı ancak benim internetim hala yükselmedi. 24MBPS paketi kullanıyorum.
Takma kafana, bende fiber kullanıyorum benimde 8 oldu. Zaten 1 Haziranda geri düşecek hızlar hem Telekom hemde Superonline geri düşürecek. Benim upload hızını sana verebilsem verirdim. Benim geçici olan bir hıza ihtiyacım yok. Ama, diğer kullanıcılar 1 Hazirana kadar tadını çıkarsınlar, milleti düşünmüşler. 😂

Bu gün 30Mbit'e yükseltmişler yavaş yavaş artırıyorlar galiba.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı