TUF Gaming A15 FA507NU nasıldır?

kenpachi08

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iki gün önce aşağıdaki linkteki laptopu 22.500'e satın aldım. Hayatımda hiç Gaming laptop satın almadım. Ayrıca şu an kutu açılımı yapmadım. Bilgisayarla ilgili videoları izleyince çok fazla ısınma ve fan sesi problemi olduğu kanısına vardım. Şu an çok kararsızım. Laptopu iade etmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Isinma problemi yok Cyberpunk 2077'de 84-85 derecenin uzerine cikmiyor islemci. Ekran karti zaten cok daha serin calisiyor. Islemciye cok fazla abanan optimizasyonu biraz bozuk oyunlarda (mesela Warzone) islemci sicakligi 90 uzerine cikiyor ama frekans tarafinda kayip yasamiyor cihaz performans vermesinde sorun yok. Bu fiyata bu performansi verebilen daha kaliteli bir cihaz yok. Gerek ekran kalitesi gerek baglanti portlarinin guncelligi de cabasi.

Isinma problemi yok Cyberpunk 2077'de 84-85 derecenin uzerine cikmiyor islemci. Ekran karti zaten cok daha serin calisiyor. Islemciye cok fazla abanan optimizasyonu biraz bozuk oyunlarda (mesela Warzone) islemci sicakligi 90 uzerine cikiyor ama frekans tarafinda kayip yasamiyor cihaz performans vermesinde sorun yok. Bu fiyata bu performansi verebilen daha kaliteli bir cihaz yok. Gerek ekran kalitesi gerek baglanti portlarinin guncelligi de cabasi.
Özellikle Pubg testi gördüm bı arkadaşta işlemci 90 altına inmedi. Onu çok oynadığım için biraz düşündürdü beni.

Laptop işlemcisi için 80-90 çok normal değerler hocam. Masaüstü gibi düşünme.
Anladım. Ben masaüstü kafasında kaldım desene.

Eminim.80-90 Daha önce hiç laptop kullanmadığım için belki bu sicakliklar bana fazla geliyor bilemiyorum 😂

80-90 gayet normal bu arada laptoplar icin. Dedigim gibi islemciye daha fazla abanan oyunlarda bu sicakliklar biraz daha artabilir. Islemciye de daha cok rekabetci FPS oyunlari abanir.

Merhaba arkadaşlar iki gün önce aşağıdaki linkteki laptopu 22.500'e satın aldım. Hayatımda hiç Gaming laptop satın almadım. Ayrıca şu an kutu açılımı yapmadım. Bilgisayarla ilgili videoları izleyince çok fazla ısınma ve fan sesi problemi olduğu kanısına vardım. Şu an çok kararsızım. Laptopu iade etmeyi düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

22.500'e aldıysan kesinlikle iade etme bence hem VRAM 6 GB hem de DLSS 3.0'dan yararlanabileceğin için o fiyata en iyisi o gibi, güzel bir soğutucu ile halledilebilir gibi bende de aynı serinin 3050 versiyonu var soğutucu ile 70-75 derece arasında değişiyor laptopu kasa gibi kullandığım için çok etkisi olmuyor bana ama diğer şekilde kullansam o sıcaklığı içimde hissederim ama tabii ki Gaming laptoplar için normal.

Geri
Yukarı