TUF Gaming VG249Q1A alınır mı?

Bütçe
3500 - 4000

kaandsdsdsdsds

Hectopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu monitörü almayı düşünüyorum ama ghosting yapıyor mu nereden anlayacağım? Sizce alınır mı? Veya önerebileceğiniz bu segmentte monitörler varsa atabilirsiniz şimdiden vaktinizi ayırdığınız için teşekkürler.

Bu bütçede VA panel ise ghosting yapıyor demektir.
Ghosting siz bir şey istiyorsan bunu al geç.

Bu bütçede VA panel ise ghosting yapıyor demektir.
Ghosting siz bir şey istiyorsan bunu al geç.
ASUS da IPS ama yüksekliği ayarlanabilir bir monitör almak daha iyi, AOC bu yandan iyi. Onun dışında, ayarlarla çok uğraşan biriysen ASUS al, yükseklik ayarı önemli ve ayar menüsü çok önemli değil diyorsan AOC al.

ASUS da IPS ama yüksekliği ayarlanabilir bir monitör almak daha iyi, AOC bu yandan iyi. Onun dışında, ayarlarla çok uğraşan biriysen ASUS al, yükseklik ayarı önemli ve ayar menüsü çok önemli değil diyorsan AOC al.

Hocam bu monitörden bahsediyoruz sanırım.
Yükseklik ayarı yok.
Benim link yanlış bir yere açıldığı için VA olarak gördüm.
Yine de o fiyata AOC varken TUF asla alınmaz.

İncelemelerine çok baktım ve cw sorunu olduğunu söyleyen kimse yoktu ama verdiğiinz bilgi için teşekkür ederim. AOC güvenilir ise bunu alacağım. Sizce güvenebilir miyim?
CW sorununu nasıl duymadınız hocam, her yerde söyleniyor :D AOC güvenilir alabilirsin ama ayar menüsü biraz 1900'lerden kalma, alışman gerekir ya da uygulamasından halletmen gerekir. Ayarlarla çok oynayan biri değilsen sorun olmaz.

CW sorununu nasıl duymadınız hocam, her yerde söyleniyor :D AOC güvenilir alabilirsin ama ayar menüsü biraz 1900'lerden kalma, alışman gerekir ya da uygulamasından halletmen gerekir. Ayarlarla çok oynayan biri değilsen sorun olmaz.

Teşekkür ederim hocam AOC alacağım o zaman. Ayarlarla çok uğraşmam zaten.

Geri
Yukarı