TUF Gaming VG27VQ vs AOC C27G1

Bütçe
2500-3000

Leodamar

Hectopat
Daha fazla  
İtopya Beylikdüzü şubesinden 8 ay önce AOC C27G1 27 inç Curved monitör almıştım ancak ürünü aldıktan bir kaç gün sonra üründe kusur olduğunu farkettim ve değişim istedim. Maalesef işi yokuşu sürdüler ve garanti firması olan techpro göz göre göre ürünün kusursuz olduğuna dair tarafıma bilgi verdi. Bende hakkımı aramak adına Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulundum ve sonuç olumlu çıktı. Ücretimi tarafıma iade edecekler. Asıl konumuza gelirsek tekrar AOC almayı düşünüyorum ancak Asus TUF GAMING VG27VQ 27 inç 1 ms monitörü arasında kararsız kaldım. Sizce hangisini almalıyım yada 2.500- 3000 TL bütçe arasında hangi monitörü önerirsiniz? IPS panel Curved olması birinci önceliğim.

Bütçe aralığında curved IPS yok ve C27G1 de TUF serisi de birbirinden kötü modeller.
Dell S2422HG, Philips 272E2FA'ya yönelin.

ASUS TUF Gaming VG27VQ ve VG24VQ olanlarını kuzenim aldı. İki cihazı da ghosting ve ekran ince yatay dikey çizgileri var diye iade aldılar. Şu an AOC 24G2U kullanıyor ve bayağı memnun. Bende yakında PC toplayacağım tercihim AOC'tan yana olacak galiba.

Edit: Mutlaka daha önce açılmış konularda gezin hocam sorun yaşamamak adına

Yeni konular

Geri
Yukarı