TUF M3 vs Viper Mini

Bütçe
250

tahaklkt

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
TUF RTX 3060, i3 12100F, Corsair Vengeance 8x2 3200 mHZ RAM, Kingston NV1 500 GB SSD, Corsair H150i Sıvı Soğutma, Asus TUF GT 301 Kasa, Asus TUF 550W PSU
Palm grip ve claw grip karışık kullanıyorum. 17 cm uzunluk, 8 cm genişliği var elimin. Bu 2 fare arasında kaldım. Arkadaşlar TUF için şöyle dedim, her ekipman TUF, yani ekran kartı, kasam, PSU, monitörüm TUF. Razer içinse çok kaliteli ve küçük diyorlar Razer kulaklığım var Razer'in kalitesini görmüş oldum. Veya alternatif ne önerirsiniz 250 TL bütçeyle? Teşekkürler.

Screenshot_2022-05-31-07-53-54-511_com.android.chrome.jpg

Screenshot_2022-05-31-07-53-45-011_com.android.chrome.jpg

TUF M3 öncelikle Aorus M.2'nin gerisinde burada Viper Mini ile Aorus M.2 karşılaştırman lazımdı. Eğer elin çok büyükse M.2 al. Viper Mini daha iyi ama küçük yani kötü olur. Benim el 17cm küçük geldi biraz ama 1 haftaya alıştım ona göre hesap yap.

Ya arkadaşlar ses çıkmasın ya da çok çok az ses çıksın istiyorum Viper Mini öyle midir? Bir de yazın kullanacağım 15 16 saat kullanacağım günde terletme vs. olmaz değil mi? Birde fazla ses çıkmamalı. Teşekkürler.
@Plyra @mavigezegen @SeniYazdım arkadaşlar peki DeathAdder V2 Mini mi yoksa Viper Mini mi daha iyi hangisini almalıyım v2'de drag Click için bant gibi bir şey var Viper Mini de yok ama alınır onda sorun yokta hangisi daha rahat olur hangisi daha sessiz olur acaba hangisinin sensörü daha iyidir? Hangisi daha uzun ömürlü olur.

Son düzenleme:
Ya arkadaşlar ses çıkmasın ya da çok çok az ses çıksın istiyorum Viper Mini öyle midir? Bir de yazın kullanacağım 15 16 saat kullanacağım günde terletme vs. olmaz değil mi? Bir de fazla ses çıkmamalı. Teşekkürler.
@Plyra @mavigezegen @SeniYazdım arkadaşlar peki DeathAdder V2 Mini mi yoksa Viper Mini mi daha iyi hangisini almalıyım v2'de drag Click için bant gibi bir şey var Viper Mini de yok ama alınır onda sorun yokta hangisi daha rahat olur hangisi daha sessiz olur acaba hangisinin sensörü daha iyidir? Hangisi daha uzun ömürlü olur.

V2 mini daha iyi tercih. İkisi ayni sensör. V2 mini daha yeni daha iyi.

Yazılımı olarak ve kalite anlamında Viper Mini zaten, ASUS'un Armoury Crate yazılımı bayağı sorunlu kurma hataları falan oluıyor.

Geri
Yukarı