TUF VG24VQR monitörde dikey bir çizgi var

SaimKeskinn

Femtopat
Daha fazla  
Monitör
Asus TUF VG24QR
Selamünaleyküm öncelikle çarşamba günü Vatan Bilgisayar'dan kendime ASUS TUF VG24VQR model bir monitör aldım. Aldığım günün gecesi gayet memnun bir şekilde kullandım lakin perşembe günü yani bugün oyun oynamak için bilgisayarımı açtım ve monitörün sol kısmında bir çizgi gördüm. Aç kapa vs yaptım fakat bir türlü gitmedi bilgisi olan abiler arkadaşlar yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam fotoğraf paylaşabilir misiniz? Bende de aynı monitör var görebilirsem yardımcı olabilirim.
Bu şekilde bu akşam iftardan sonra oyuna girmek için açtım bir sıkıntı yoktu daha sonra duş alayım dedim kapattım 20-30 dakka sonra tekrar oyuna girmek için tekrardan açtım ama bu manzara ile karşılaştım

Dosya Ekleri

• IMG_0996.jpeg
    IMG_0996.jpeg
    75 KB · Görüntüleme: 31
O çizgi gelince ekran görüntüsü alın ve buraya koyun. Çizgi ekran görüntüsünde de görünüyorsa ekran kartından şüphelenin. Görünmüyorsa muhtemelen monitördedir. Başka kablolar kullanmayı deneyin, priz ve güç bağlantısını çıkarıp takın.

O çizgi gelince ekran görüntüsü alın ve buraya koyun. Çizgi ekran görüntüsünde de görünüyorsa ekran kartından şüphelenin. Görünmüyorsa muhtemelen monitördedir. Başka kablolar kullanmayı deneyin, priz ve güç bağlantısını çıkarıp takın.
HDM İle Bağladım Bu Sefer Yine Gözüküyordu Adaptörü soktum başka prize taktım yine gözüküyordu daha 1 günlük monitör bu kadar mı dandik yani ? Yada benim şansıma bumu denk geldi

Hdm ile bağladım bu sefer yine gözüküyordu adaptörü soktum başka prize taktım yine gözüküyordu daha 1 günlük monitör bu kadar mı dandik yani? Ya da benim şansıma bu mu denk geldi.

Sizin şansınıza denk gelmiş olabilir. Yapabileceğiniz tek çözüm garantiye göndermektir hocam.

Geri
Yukarı