Tulpar T5 v20.3 ile Monster Teknik Servis deneyimi

Cihazımın işlemleri tamamlandı Anakart değişimi yapılmış CPU,SSD ve GPU uzun süreli test edilmiş ve bir probleme rastlanılmamış yarın teslim alacağım.

Güncelleme 05 Temmuz 2023 :
Cihazımı teslim aldım bilgisayarıma format attım fakat bu seferde oyuna girdiğim vakit anlık olarak cihaz şarj almayı kesiyor :D Şikayet Var'daki ekip ile konuştuğumda eğer bir daha yaparsa formattan sonra cihazı servise yönlendirmek durumunda kalabiliriz demişti ve tekrardan God Of War'a giriş yaparken bu durumu tekrardan yaptı durumları iletirim. (Adaptör problemli diye düşünmeye başladığımı söyleyebilirim)

Güncelleme 06 Temmuz 2023 :
Cihazımın teknik servise tekrardan gönderilmesi kararı verildi ve müşteri memnuniyeti adına randevu oluşturuldu ilk öncellikle gereken performans ayarlarını yapmam gerektiği ve yapmam gereken işlemleri söylediler fakat ben bu sorunun yazılımsal olmadığını tamamen anakart değişiminden sonra yaşanan problem diye söylememe rağmen yaptım ve bir kaç dakika sonra tekrardan bu durumu yaptı ve tekrardan aradığımda bu işlemleri söylediğim vakit bu karar verildi bana yollar gözüktü ve ek olarak cihaz değişikliği istediğimide talep notlarına eklediler durumları göreceğiz ben servise gönderdiğim vakit bir üst model istediğimi notlara ekleyeceğim çünkü T5 v20.3'te bu durumun kronik olduğunu düşünüyorum ve ben ne kadar servise gidip bıraksamda bu problemler çözülmeyecek ve başım ağrımaya devam edecek.

Güncelleme 07 Temmuz 2023 :
Cihazimi tekrardan servise bıraktım ve değişim istediğimi notlara eklettim.

Güncelleme :
Cihazım değişim için Yönetim birimine iletilmiş karar verip onay veya red durumunu öğrenecekmişim kabul veya red aldığını buradan tekrardan bildiririm.
Geçmiş olsun dostum, laptop mu alıyorsun kumar mı oynuyorsun belli değil.

Geçmiş olsun dostum, laptop mu alıyorsun kumar mı oynuyorsun belli değil.
Cihazı yaklaşık alalı 1 sene oldu en son Control Center kaldırarak devam etmiştim fakat artık böyle devam edemeyeceği anladım çünkü Control Center silmek = Performans kaybı bu kadar açık ve net kesin kabul etmeleri lazım çünkü Müşteri mağdur oldu diye not eklenmiş göreceğiz bakalım.

Cihazı yaklaşık alalı 1 sene oldu en son Control Center kaldırarak devam etmiştim fakat artık böyle devam edemeyeceği anladım çünkü Control Center silmek = Performans kaybı bu kadar açık ve net kesin kabul etmeleri lazım çünkü Müşteri mağdur oldu diye not eklenmiş göreceğiz bakalım.
Umarım çözüme ulaşır ama ulaşabileceğini düşünmüyorum. Mağdur olmaya devam edeceksiniz. Monster onerilmemesinin nedenlerinden birisi de bu işte. Lafta müşteri memnuniyeti. Mağdur olan çok maalesef.

Hala kasa değişince sorunlar düzeliyor sanan kafalara anlatamıyoruz, bir de müşteri hizmetleri iyi ayağı çekiyorlar.

Hala kasa değişince sorunlar düzeliyor sanan kafalara anlatamıyoruz, bir de müşteri hizmetleri iyi ayağı çekiyorlar.
Zaten çözülmeyeceğini biliyorum T5 v20.3 kronik sorunlu bir cihaz ama hiç bir yetkili ile görüşemiyorum kimse yönlendirmesini yapmıyor ben servis notlarına zaten ekledim eğer cidden benim dediğim gibi bir kronik sorun varsa bana T5 v20.3 değil daha üst bir model vermeniz gerekir diye 2-3 kez not ekledim zatem eğer bu yeni gelen cihazda da problem çıkarırsa tamir kabul etmeyip direkt üst model için kendilerini zorlamaya başlayacağım.

Zaten çözülmeyeceğini biliyorum T5 v20.3 kronik sorunlu bir cihaz ama hiç bir yetkili ile görüşemiyorum kimse yönlendirmesini yapmıyor ben servis notlarına zaten ekledim eğer cidden benim dediğim gibi bir kronik sorun varsa bana T5 v20.3 değil daha üst bir model vermeniz gerekir diye 2-3 kez not ekledim zatem eğer bu yeni gelen cihazda da problem çıkarırsa tamir kabul etmeyip direkt üst model için kendilerini zorlamaya başlayacağım.
2 ay sonra onda da mavi ekran yersin rahat ol :)

Kaça aldın bu ara da?

Geri
Yukarı